Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

19-02-2023

Dzień kota

18.02 obchodziliśmy Dzień Kota. Tego dnia kotki były głównymi bohaterami. Wiele radości sprawiły dzieciom picie mleczka z miseczek oraz wyklejanie bibułą kotków wyciętych z tekturowych talerzyków. Na koniec dzieci odgrywały różne scenki z bajki Stanisława Jachowicza pt. " Chory Kotek ".

18-02-2023

Walentynki

W dniu 14.02 dzieci świętowały Walentynki. Dzień przyjaźni i miłości. Tego dnia wszyscy mieliśmy czerwony element ubioru. Dzieci w zabawie dopasowywały serca różnych kolorów oraz przyklejały serduszka na drzewku miłości

18-02-2023

Statki na wodzie

Ćwiczenia i zabawy oddechowe z wykorzystaniem rurek do napojów, stanowią ważny element w terapii logopedycznej dziecka. Zabawa polega na dmuchaniu w pływające na powierzchni wody papierowe łódki.

15-02-2023

Dzień pizzy

Z tej okazji dzieci zamieniły salę na pizzerię, bawiąc się w kucharzy przygotowały pizzę. Nakładały sos i składniki które wcześniej kroiły nożykiem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do piekarnika na 10 minut. Na koniec DEGUSTACJA było pysznie i smacznie.

15-02-2023

Karnawał

Bal karnawałowy to niezwykły dzień lubiany przez wszystkie dzieci, który dostarcza wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana dzieci były przebrane za bohaterów z bajek. Przy muzyce dzieci chętnie się bawiły, tańczyły i śpiewały. Na koniec balu został przygotowany stół ze słodkościami,bo po takiej zabawie dzieci szybko stają się głodne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...