Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

17-09-2023

Nauka trzymania węża

W tym tygodniu dzieci w żłobku pierwszy raz poznały naszego węża spacerowego. Dzieci uczyły się trzymać odpowiednio za rączki , aby mogli bezpiecznie spacerować w grupie z wężem.

17-09-2023

Jabłuszko, Gruszka czy Miś....

W Tym tygodniu dzieci poznawały swoje znaczki na szafkach w szatni i wieszaczkach na ręczniki w łazience. Od tej pory nie będą miały problemów z odnalezieniem swoich rzeczy.

17-09-2023

Kolorowanki Wodne

Nasze dzieci pierwszy raz posługiwały się pędzelkiem. Okazało się że sobie świetnie poradziły. Malowanie pędzlami sprawiło im wiele radości, wpływa to na rozwój małej motoryki, rozwija wyobraźnię i kreatywność a także odpręża, relaksuje i wycisza.

10-09-2023

Piłki i Bańki na dworze

Aktywność fizyczna dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie dziecka. Poprzez ruch na świeżym powietrzu staje się sprawniejsze fizycznie. Zabawy z piłką i łapanie baniek mydlanych rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową. Zabawy na dworze sprawiają niesamowitą frajdę dzieciom.

10-09-2023

Zabawy na dywanie

Dywan w żłobku to szczególne miejsce. Szereg zabaw dydaktycznych, relaksacyjnych z piosenką lub wierszykiem w tle, pozytywnie wpływają na rozwój dzieci. Są szczęśliwe i uśmiechnięte kiedy widzą dużo zabawek wokół siebie.

10-09-2023

Adaptacja

Dziecko, które przychodzi do żłobka widzi nowe dzieci, nowe miejsce, zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

02-07-2023

Zakończenie roku szkolnego w Żłobku

We wtorek miało miejsce pożegnanie żłobkowiczów, którzy od września opuszczają nas i pójdą do przedszkola. Z tej okazji odbyły się zabawy chustą z piłkami przy muzyce, zawody w nawijaniu liny, banki mydlane, pyszny poczęstunek a największą i najsmaczniejszą atrakcją dzieci było kupowanie lodów.

02-07-2023

Piłki - zabawy na dworze

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne dla rozwoju, zdrowia dziecka są zabawy na świeżym powietrzu. Zabawy z piłką wnoszą wiele radości, rozwijają koordynację wzrokowo ruchową, dziecko się wyszaleje i rozładuje nagromadzoną energię. Piłką można rzucać, łapać, odbijać oraz kopać.

02-07-2023

Piraci

Żądni przygód wypłynęliśmy na szerokie morza i oceany aby spotkać Piratów i odnaleźć ich skarb. Piratem być to fajna sprawa i przy tym wszystkim jest niesamowita zabawa. Dzieci pięknie zatańczyły i pokazywały do piosenki Piraci oraz Mały Rekin.

02-07-2023

Arbuz

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonywały pracę przedstawiającą kawałek arbuza. Do jej wykonania potrzebowały papierowych talerzyków papierowych i farb. Arbuzy wyszły pięknie i smacznie. Prace można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...