Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

09-03-2023

Maluszki - Chory kotek

Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku i na pomoc mu przyszli najlepsi lekarze w mieście ;)

05-03-2023

Sztuczny Śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę a przede wszystkim ciekawą zabawę

05-03-2023

Śnieżna Sowa

Praca plastyczna to rozwijanie umiejętności takich jak zdolności manualne, koncentracja, praca w skupieniu oraz kreatywność . Dzieci doklejały oczy, skrzydła, nos aby śnieżna sowa mogła cieszyć się uzyskanym efektem.

05-03-2023

Dzień Dinozaura

Tego dnia spędziliśmy wspaniały dzień wśród dinozaurów. Zorganizowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia i zabawy. Na zakończenie zajęć dzieci malowały farbami swoje dinozaury, które z zadowoleniem wzięły do domów.

27-02-2023

Zimowe okno

Praca plastyczna przedstawiająca okno z zimowym widokiem. Praca ma na celu rozwijanie inwencji twórczej i doskonalenie sprawności plastycznych. Prace można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

27-02-2023

Układanie według wzoru

Percepcja wzrokowa pozwala zrozumieć otaczający świat, ćwicząc koordynację wzrokowo - ruchową. Dziecko pogłębia swoje umiejętności poszukuje kolejnych rozwiązań i tym samym dostarcza nowych bodźców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...