Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

28-01-2023

Zimowe drzewo

Zimowe drzewo to praca plastyczna. Sprawia że taka aktywność jest bardzo ciekawa i dzieci chętnie ją wykonują. Praca powstała z użyciem rolki po papierze toaletowym oraz folii bąbelkowej.

28-01-2023

Zimowa ścieżka sensoryczna

Chodzenie na boso po folii wypełnionej kolorowymi produktami, takich jak ( makaron, kukurydza, ryż, cukier puder, buraki, jabłka). Dostarcza dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych a także możliwości degustowania wszystkich produktów.

21-01-2023

Płatki śniegu

Zabawa logiczna rozwijająca analizę i syntezę wzrokową, a także przygoda, która wprowadza dzieci w świat przestrzennej wyobraźni różnych kształtów. Zabawa polega na dopasowaniu różnych kształtów śnieżynek.

21-01-2023

Rytmika - zabawy z piórkiem

Zabawy sensoryczne mają za zadanie dostarczać różnorodnych bodźców do rozwoju zmysłów. Zabawy z piórkami pobudzają kreatywność bo przecież piórkiem można gilgotać, dmuchać lub podrzucać do góry.

21-01-2023

Dzień Babci i Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, składały życzenia oraz prezentowały swoje umiejętności taneczne. Cały występ został nagrany i przesłany do obejrzenia.

21-01-2023

Laurki na Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to okazja do zrobienia pięknych laurek. Z pewnością zostanie doceniony i sprawi Babci i Dziadkowi wielką radość. Życzymy dużo zdrówka oraz pociechy z wnucząt.

20-01-2023

Maluszki - Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...