Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

13-06-2021

Zabawy wodne

Zabawy badawcze z wodą mają na celu kształtowanie umiejętności prowadzenia obserwacji i wyciągania wniosków, rozwijania myślenia przyczynowo- skutkowego oraz rozbudzania ciekawości otaczającego świata.

13-06-2021

Dzień Mamy i Taty

Dzieci przygotowały piękne występy artystyczne dla swoich kochanych rodziców. Wierszem, piosenką i układami tanecznymi wasze pociechy podziękowały za miłość, troskę i trud wychowania wkładając w to wiele serca.

08-06-2021

Dzień kosmosu- młodsza grupa żłobkowa

W kosmos puszczą dziś rakietę, odliczają aż do stu, i ja z nimi też polecę startujemy zaraz wziuuuu

07-06-2021

Poznajemy emocje

Celem ćwiczenia jest kształtowanie umiejętności wyrażania własnych emocji. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną namalowaną farbkami pod tytułem: jestem radosny, jestem zły.

07-06-2021

Dzień Dziecka

Atrakcji z okazji Dnia Dziecka w naszym żłobku nie brakowało. Były bańki mydlane, zabawy z piłką, zawody w przeciąganiu liny. Największą i najsmaczniejszą atrakcją było kupowanie lodów.

07-06-2021

Kolorowe frotki- ćwiczenia

Zabawy dla dzieci, które wspierają rozwój małej motoryki. Wzmacniająca również mięśnie rąk i paluszków, a także rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.

30-05-2021

Alpaki

W ogrodzie przedszkolnym odbyły się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi Alpakami - to zwierzątka o bardzo łagodnym usposobieniu i pozytywnie nastawione do dzieci, które można pogłaskać, przytulić i nakarmić. Wszystkie dzieci były zachwycone wizytą miłych zwierząt.

30-05-2021

Zabawy stolikowe

Zalety zabaw konstrukcyjnych: rozwijają sprawność manualną dzieci poprzez tworzenie różnych konstrukcji z klocków, uczą precyzji i koordynacji ruchowej, rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i pomysłowość. Taka zabawa daje wiele radości i satysfakcji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...