Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-04-2021

Dzień książki

Z okazji międzynarodowego dnia książki, maluszki słuchały bajek czytanych przez Panie opiekunki znanych od wielu pokoleń.

23-04-2021

Malowanie paluszkami

Maluszki paluszkami malują motylki i żabki.

28-03-2021

Siejemy rzeżuchę

Wielkanocny zajączek z rzeżuchą to praca wykonana przez dzieci. Zasiana rzeżucha w kubeczku będzie ozdobą świąteczną i zdrowym dodatkiem do kanapek. Pamiętajcie dzieci o regularnym podlewaniu.

28-03-2021

Dzień wody

Tego dnia dzieci przyszły ubrane na niebiesko. Święto wody było wspaniałym, radosnym dniem, który obfitował w atrakcje związane z wodą. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną inspirowaną tematem wody, wykonaną z użyciem farby niebieskiej i balonika.

28-03-2021

Powitanie wiosny

Przyszła do nas Pani Wiosna, piękna uśmiechnięta z bukietem kolorowych wiosennych kwiatów. Rozmowa z dziećmi o zwiastunach wiosny, śpiewanie piosenek o tematyce wiosennej, zabawy z chustą animacyjną, a także poznawanie kwiatów pojawiających się na wiosnę.

22-03-2021

Dzień wędkarza

Z okazji dnia wędkarza maluszki ćwiczyły swoje rączki łapiąc rybki wędką.

22-03-2021

Dzień słońca- Maluszki

Praca plastyczna wykonana przez nasze małe słoneczka

22-03-2021

Dzień piekarzy i cukierników w młodszej grupie

Maluszki poznały zawód piekarza. Poszerzały swoją wiedzę dotyczącą nazw pieczywa. Miały możliwość nakarmić głodnego hipopotama który liczył ilość zjedzonych ciasteczek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...