Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

28-02-2021

Dzień dinozaura

25 lutego spędziliśmy wspaniały dzień w świecie dinozaurów. Tego dnia zorganizowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia i zabawy. Na zakończenie zajęć dzieci malowały farbkami swoje dinozaury, które z zadowoleniem wzięły do domów. Każde dziecko otrzymało medal z dinozaurem.

28-02-2021

Zabawy na placu zabaw

Korzystając z ładnej słonecznej pogody dzieci wybrały się na plac zabaw przy przedszkolnym ogródku.

28-02-2021

Zabawa sensomotoryczna

Zabawy produktami sypkimi sprawiają naszym dzieciom wiele radości, ale dając jednocześnie wiele korzyści.

28-02-2021

Zabawy klamerkami

Zabawa wzmacnia pracę mięśni i nadgarstka, dziecko naciskając na obie części klamerki aktywuje mięśnie dłoni. Jest to również doskonałe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który jest potrzebny do wielu czynności. Dzieci utrwalały także poznane wcześniej kolory.

22-02-2021

Zabawy w młodszym żłobku

W naszym żłobku jest bardzo miło, Oby nam zawsze tak miło było. Tańczymy, skaczemy, różne bajki opowiastki umiemy. Umiemy śpiewać ładne piosenki, Z klocków budować różne domeczki. Wycinać, rysować, a najbardziej to lubimy figlować!

22-02-2021

Walentynki Maluszków

Serduszko puka w rytmie cza-cza, Miłości szuka w rytmie cza-cza Wiruje wszystko w rytmie cza-cza, Gdy jesteś blisko i gdy patrzę w oczy twe.

22-02-2021

Jedzie pociąg

Jedzie pociąg z daleka, Ani chwili nie czeka, Konduktorze łaskawy, Zabierz nas do Warszawy, Konduktorze łaskawy, Zabierz nas do Warszawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...