Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

07-12-2014

Wizyta Mikołaja w żłobku

 

W oczekiwaniu na św.Mikołaja.

 

 

Wizyta świętego Mikołaja w naszym żłobku to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.Przygotowywały się do niego bardzo długo.

04-12-2014

Andrzejki-wróżby w żłobku

Andrzejki – wróżby w żłobku

W tym dniu wszystkim wróżyć nam wypada . Wróżą chłopcy i dziewczęta , każdy wróżbę swą pamięta . Jedną z wosku ,drugą z buta czy się spełni ? Każdy pyta . Wróżby to do siebie mają , że jak wyjdą się spełniają.

01-12-2014

Rybka


W listopadzie dzieci z grupy żłobkowej wybrały się wraz z opiekunkami na wyprawę do sklepu zoologicznego ,celem zakupu „złotej rybki”.

29-11-2014

Jeżyki z masy solnej i makaronu

'' Jeżyk ''

A ten jeżyk , mały jeżyk ,
ostre kolce ma ,
ale my się nie boimy ,
nie pokłuje nas .

28-11-2014

Światowy Dzień Misia -żłobek

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

28-11-2014

Kosze z owocami

"Kosze z owocami" - zabawa dydaktyczna

 


Miś Anatol zaprasza dzieci do uporządkowania owoców,które przyniósł do kącika przyrody.

23-11-2014

Czytanie bajek

CZYTANIE BAJEK DZIECIOM

Czytanie bajek dzieciom wpływa pozytywnie na rozwój koncentracji uwagi , gdyż koniecznie jest skupienie się przez dłuższy czas na treści czytanego tekstu .

23-11-2014

Zabawy na świeżym powietrzu


Jeżeli aura nam pozwoli spędzamy mile czas na świeżym powietrzu. Nasze dzieciaczki zaprzyjaźniły się z wężem „Bellą” ,oczywiście same wybrały imię dla przyjaciela ,którego obowiązkowo zabieramy na spacer.

23-11-2014

Montessori

  Pracujemy metodą Montessori,czyli nauką przez doświadczenie. To ćwiczenie jest jednym z najłatwiejszych sposobów na rozwinięcie u dziecka koordynacji mięśniowej.

19-11-2014

Zabawy z chustą animacyjną - żłobek

 

Zabawy z chustą animacyjną Klanza.

 

Zabawy z chustą animacyjną Klanza to ulubiona część zajęć naszych maluszków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...