Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

28-04-2021

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt.,, Kartka Wielkanocna" rozstrzygnięty

Po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas IV-VIII pod tytułem „Kartka Wielkanocna”.

28-04-2021

Sukcesy uczniów w ogólnopolskich konkursach

Z radością informujemy o sukcesach uczniów klasy II b w konkursach ogólnopolskich. Celem konkursów było zachęcenie uczestników do poznawania historii i kultury swojego regionu.

27-04-2021

Majowe Święta

Świat dziś wygląda jakoś odświętnie – wszędzie coś kwitnie, coś pachnie pięknie, gdziekolwiek spojrzeć, tam barw bez liku.

27-04-2021

DZIEŃ ZIEMI W SP4

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy co roku 22 kwietnia. Zawsze w szkole odbywało się wiele akcji. Tym razem w zaciszu nauki zdalnej klasy młodsze realizowały tematy ekologiczne.

26-04-2021

Wiosenne porządki na Dzień Ziemi.

Światowy Dzień Ziemi 2021, w tym roku przebiegał pod hasłem: "Przywróć naszą Ziemię". Choć o planetę powinniśmy troszczyć się przez cały rok, to właśnie w Światowy Dzień Ziemi mieliśmy ku temu więcej okazji.

26-04-2021

,,Mój ekologiczny dom” – warsztaty online.

W przeddzień obchodzonego Dnia Ziemi, uczniowie klasy IIIa, uczestniczyli w warsztatach, które na nowo uświadomiły dzieciom zagadnienia związane z ochroną naszej planety.

23-04-2021

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia uczniowie klas drugich poprzez wykonanie prac plastyczno-technicznych uczcili obchodzony Dzień Ziemi. PAMIĘTAJMY- Każdy dzień to Dzień Ziemi!!!

22-04-2021

Gratulacje dla Kornela Rodzeń – ucznia kl. V „a” SP nr 4 w Lubaniu!!!

Nasz uczeń otrzymuje wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”!!!

22-04-2021

,,Bezpieczny Dolnoślązak” w SP2

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego kontynuuje działania w ramach programu Edukacyjnego pn. „Bezpieczny Dolnoślązak”.

19-04-2021

Konkurs Ministerstwa Sprawiedliwości na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...