Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 1

Aktualności:

07-04-2014

Konkurs plastyczny

1maja 2014 r. minęło równo 10 lat od dnia , w którym Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym pt."Moje miejsce w Europie" skierowanym do najmłodszych Europejczyków, do dzieci, które urodziły się i dorastają w Polsce, po wstąpieniu do Unii Europejskiej.

24-03-2014

Powitanie wiosny

21 marca przedszkolaki z PM.nr 1 w barwnym korowodzie wyruszyły do miasta,by wesołymi okrzykami i kolorowymi kwiatami , wykonanymi specjalnie na ten dzień wspólnie z rodzicami w domu powitać wiosnę i na dobre pożegnać zimę. Było wesoło, głośno i kolorowo, a pogoda.... jak na wiosnę przystało... 

 

 

 

 

11-03-2014

Przedszkolaki poznają swoje miasto

W ramach realizowanego w tym roku szkolnym planu ,,Poznajemy swoje miasto”, dzieci z grupy IV poznały już m.in. najważniejsze zabytki Lubania, Salę Rajców w Ratuszu. 5 marca ,,Pszczółki” postanowiły zdobyć nowe wiadomości na temat swojego regionu i udały się z wizytą do Urzędu Miasta, aby poznać Gospodarzy Lubania. 

 

 

09-03-2014

4-latki w poszukiwaniu oznak wiosny

Świeci słoneczko złote, wieje wiosenny wiatr i każdy ma ochotę wędrować sobie w świat. 

 

 

07-02-2014

W zimowej krainie

Dnia 29 stycznia Rodzice dzieci z gr. IV  pani Dyrektor  Jolanta Stępień oraz przedstawiciel projektu "Multimedialne przedszkole - program edukacji przedszkolnej..", specjalista do spraw monitoringu i ewaluacji pan Krzysztof Cwalina mieli okazję oglądać, a także aktywnie uczestniczyć  w zajęciach otwartych pt. "W zimowej krainie".

06-02-2014

Mali czytelnicy

                                                                                                                                                                                                                                                                        Dzieci z najstarszej grupy w PM nr 1 w Lubaniu ponownie zagościły w Bibliotece Miejskiej. Tym razem z Kasią i dziadkiem Stasiem postanowiły rozwijać zainteresowania czytelnicze.

06-02-2014

Kolędujemy z uczniami ze Szkoły Muzycznej

15.01.2014r. w naszym Przedszkolu odbył się koncert muzyczny w wykonaniu dzieci ze Szkoły Muzycznej w Lubaniu.

04-02-2014

Od ziarenka - do bochenka

Od listopada do stycznia nasze przedszkole brało czynny udział w Akcji Akademii Zdrowego Przedszkolaka :”Zboża zjadamy, energię z nich mamy”.

 

 

22-01-2014

Moja babcia i mój Dziadek

                  O randze obchodów Święta Babci i Dziadka w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać. Obok Dnia Mamy i Taty, Dnia Dziecka jest to najważniejsze święto w roku, najważniejsze, bo bardzo mocno przeżywane przez dzieci – głównych gospodarzy tych uroczystości.

22-01-2014

Zajęcia otwarte dla rodziców

W ramach wdrażania programu "Multimedialne przedszkole- program edukacji przedszkolnej", grupa III :Słoneczka" zaprosiła rodziców na zajęcia pokazowe "Drzewo genealogiczne", które odbyło się dnia 13.01. 2014r. z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych i sprzętu multimedialnego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...