Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

03-07-2022

Czysta woda Małym Akademikom zdrowia doda

Znaczenie wody w życiu człowieka to podstawowa zasada o której wiedzą już mali akademicy. Postanowili jednak zgłębić temat i poznać jak wygląda i zbadać jej czystość.

03-07-2022

Dzień miodu

Podczas czerwcowego spotkania z pszczelarzami mali akademicy obchodzili dzień miodu. Dowiedzieli się skąd bierze się ten złoty i słodki przysmak a także jak wygląda praca pszczelarzy.

03-07-2022

Zdobywamy góry

W czerwcu mali akademicy wybrali się na wycieczkę dydaktyczna w góry zdobywając stóg izerski. Pogoda w tym dniu była doskonała.

03-07-2022

Zgadywanki muzyczne

Dzisiaj odbyło się spotkanie muzyczne ze absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu. Dzieci wysłuchały krótkich fragmentów znanych utworów z bajek wykonanych na skrzypcach przez Weronikę Różańską. Była dobra zabawa.

03-07-2022

Wakacyjna walizka

Jedziemy na wakacje-zabawy o tematyce wakacyjnej. Dzieci poznają zagadnienia takie jak: gdzie możemy spędzić wakacje, jakimi środkami pojechać oraz jakie przedmioty do walizki zapakować.

29-06-2022

Zabawy i ćwiczenia ruchowe

Główną potrzebą dzieci w wieku przedszkolnym są zabawy i gry ruchowe. Dbałość o zdrowie, harmonijny rozwój, sprawność i zaradność ruchową są ważnymi celami w wychowaniu dzieci.

29-06-2022

Wyjście na lody

Coraz bliżej wakacji, korzystając z pięknej, letniej pogody dzieci wybrały się na lody. Ta słodka niespodzianka w słoneczny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość.

26-06-2022

Wakacje czas zacząć. Rok szkolny 2021/2022 zakończył się.

24 czerwca obchodziliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym to dniu podsumowaliśmy naszą pracę, pochwaliliśmy się sukcesami i pożegnaliśmy absolwentów oraz odchodzących na emeryturę pracowników szkoły.

25-06-2022

Czas podsumowań… - sukcesy naszych uczniów po 2. półroczu

Na sukces szkoły składają się różne elementy: ambitni uczniowie, nauczyciele pasjonaci i system wspierania uzdolnień. Każdego roku dokładamy wielu starań, by odnosić jak najwięcej sukcesów. Kolejny raz uczniowie lubańskiej „Jedynki” zdobyli wysokie wyniki w wielu prestiżowych konkursach.

25-06-2022

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w powiecie.

W dniu 22.06.2022 w Starostwie Powiatowym w Lubaniu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...