Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

22-09-2022

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki obchodzony jest na całym świecie 15 września.

22-09-2022

Maluszki - adaptacja

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek. Z każdym dniem na buziach dzieci widać więcej uśmiechów.

21-09-2022

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Akademii Malucha

Mali akademicy wesoło, na sportowo, kreatywnie i radośnie spędzali Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałego beztroskiego dzieciństwa, uśmiechu i spełniania marzeń każdego dnia.

20-09-2022

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20-09-2022

Przedstawienie teatralne pt. "Tygrys Pietrek"

Z okazji Dnia Przedszkolaka mieliśmy przyjemność obejrzeć kolejne przedstawienie Teatru "Igraszka" z Wałbrzycha pt. "Tygrys Pietrek".

19-09-2022

Dzień Kropki w Akademii Malucha

Dzień Kropki to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasza przedszkolna nauka wypełniona była kolorowymi kropkami i wesołymi kropeczkami.

19-09-2022

Bezpieczeństwo i bezpieczny Akademik

W Akademii Malucha odbyło się spotkanie dzieci z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji z Lubania. To nie pierwsza wizyta policjantów w naszym przedszkolu.

19-09-2022

Sensoryka małego akademika

Zabawy sensoryczne najmłodszych akademików - grupa misiaczki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...