Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

08-11-2013

Ogłoszenie o zamówieniu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaniu ogłasza zamówienie pn: "Lubań: Przygotowanie i wydawanie na terenie miasta Lubań gorących posiłków dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaniu w 2014 roku".

07-11-2013

Młynówka pod kontrolą

W minionych latach kanały Młynówki miały niską drożność i sprawiały sporo problemów osobom mieszkającym w pobliżu, dochodziło tam do częstych podtopień. Obecnie miasto kontynuuje prace podjęte jeszcze w roku 2012 nad uporządkowaniem prawobrzeżnej i lewobrzeżnej Młynówki.

06-11-2013

Komercyjne zagospodarowanie lokali użytkowo-biurowych znajdujących się w budynku dworca kolejowego w

PKP S. A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę lokali użytkowo-biurowych znajdujących się w budynku dworca kolejowego w Lubaniu.  Oferta ma na celu przedstawienie Państwu lokali do komercyjnego zagospodarowania z przeznaczeniem na cele społeczno-użyteczne, socjalne, dydaktyczne, opiekuńczo-wychowawcze, biurowe, handlowo-usługowe itp.

06-11-2013

Nieletni wadale !!!

W dniu  04.11.13r. w godzinach przedpołudniowych Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o wtargnięciu kilku osób do budynku byłego szpitala na ul. Zawidowskiej i dewastowaniu pozostałości urządzeń. Strażnicy niezwłocznie udali się pod wskazany adres.

06-11-2013

Akcja poboru krwi - tymczasowa zmiana lokalizacji

Uprzejmie informujemy, że w dniach 7 i 8 listopada br., akcja poboru krwi w Lubaniu odbędzie się na terenie Ośrodka Specjalistycznych Szkoleń Straży Granicznej (ul. Wojska Polskiego 2) w godz. 09.00 – 13.00.

06-11-2013

INFORMACJA DLA GODPODARSTW DZIAŁAJĄCYCH NA RYNKU SPOŻYWCZYM

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lubaniu, informuje, iż zgodnie z aktualnie obowiązującym stanem prawym gospodarstwa działające na rynku spożywczym tj. podmioty prowadzące sprzedaż bezpośrednią oraz podmioty prowadzące produkcję pierwotną obowiązane są złożyć wniosek o wpis do Rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej – art. 61 i 63 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2010 r. Nr 136 poz. 914 ze zm.).

06-11-2013

Bezzwrotne dotacje z UE

Na stronie Agencji Informatyzacji i Rozwoju znajdziecie Państwo informacje na  temat aktualnych i przyszłych konkursów na dotację z Unii Europejskiej.

05-11-2013

Ziemia Lubańska nr 21(476) - od jutra w sprzedaży!

Już od jutra w sprzedaży nowy numer dwutygodnika "Ziemia Lubańska" a w nim między innymi:

  • O krok o tragedii - bulwersująca sprawa pobicia dziecka w Leśnej
  • Fitness pod chmurką - plac zabaw dla dorosłych na lubańskich kartingach
  • Partnerska umowa z Czechami - powiat lubański i Zacler ramię w ramię
  • Kolejny sukces "Dziewiątki" - nasza grupa teatralna najlepsza na Dolnym Śląsku
    ... i dużo więcej informacji z regionu. Poniżej pierwsza strona jutrzejszego wydania.

05-11-2013

Działalność lubańskiego Caritas

Od 2012 roku na terenie miasta Lubania działa Międzyparafialny Zespół Caritas, którego głównym zadaniem jest wsparcie żywnościowe dla osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej, a także zdrowotnej.

05-11-2013

Spotkania z radnymi

Przewodniczący Rady Miasta Lubań zaprasza mieszkańców na spotkania z radnymi, podczas których przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Rady Miasta za miniony rok. Spotkania będą również okazją do dyskusji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem spotkań.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...