Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

08-05-2015

Spawanie nie tylko dla kobiet

Cykl 3 weekendowych warsztatów "Spawanie nie tylko dla kobiet", jest początkiem serii warsztatów skierowanych do mieszkańców okolicznych wsi. Warsztaty uczące nowych umiejętności, które mogą się przydać w życiu codziennym jak i mogą rozwijać twórcze aspiracje uczestników.

07-05-2015

Dzień Otwartych Strażnic

Zapraszamy mieszkańców powiatu lubańskiego na Dzień Otwartych Strażnic w dniu 9 maja br. w godz. 10.00 - 14.00. Straż Pożarna zaprezentuje sprzęt pożarniczy, w tym również zakupiony ze środków unijnych.

07-05-2015

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia wideoinformatora. W kolejnej odsłonie kroniki lubańskich wydarzeń opowiemy o lubańskich obchodach majowych swiąt  patriotycznych.

07-05-2015

Ogólnopolski Głos Profilaktyki

Społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” zaprasza Państwa do ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej profilaktyki.
Wykonajmy przez 60 sekund wspólny gest na rynkach i placach miast i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi – każdy na miarę swoich możliwości – razem – we wspólnocie obywatelskiej i społecznej – w tym samym czasie w całym kraju – 1 czerwca 2015 roku punktualnie o godz. 14.00.

07-05-2015

Darmowe podręczniki do nauki języka angielskiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z możliwości otrzymania bezpłatnego podręcznika do nauki języka angielskiego.

06-05-2015

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań - Szefa Obrony Cywilnej Miasta

W dniach 12 - 13 maja 2015 roku na terenie Miasta Lubań zostanie przeprowadzony trening systemu ostrzegania i alarmowania z wykorzystaniem akustycznego podsystemu ostrzegania (włączenie syren alarmowych).
Proszę mieszkańców Miasta o nie reagowanie na ogłaszane sygnały.

Burmistrz Miasta Lubań
Arkadiusz Słowiński
 

06-05-2015

Wybór zawodu może być prosty

Czasem wystarczy jeden dzień i gimnazjalista wie czy chce być, czy też nie, kucharzem, logistykiem, mechanikiem, a może informatykiem. Dziś kolejna grupa uczniów, tym razem z powiatu lubańskiego, poznawała wybrane przez siebie profesje. Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości realizuje program „Mój zawód to moja przyszłość- dotknąć zawodu”.

06-05-2015

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

27 kwietnia 2015 r. Wojewoda Dolnośląski zawiadamia o zmianie decyzji z dnia 21.01.2015r. Nr I-Ps-18/15 na decyzję z dnia 26.03.2015r. o ustaleniu lokalizacji regionalnej sieci szerokopasmowej dla zadania pn: Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej.

06-05-2015

Spotkanie z psychologiem

Spotkania z psychologiem odbywają się co dwa tygodnie, na które może przyjść każdy zainteresowany tematyką zdrowia psychicznego, mający problemy, czy chcący porozmawiać. 9 maja spotkanie poświęcone będzie najczęstszym problemom zdrowia psychicznego czasów współczesnych. 

05-05-2015

Ruch to nie to samo, co postęp - spotkanie doradcze dla organizacji

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Lubaniu, przy Stowarzyszeniu P-ZFST "Pogranicze", zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów na bezpłatne spotkanie doradcze w ramach cyklu ZARZĄDZANIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH. Najbliższe spotkanie,które odbędzie się 12 maja br. w Lubaniu, będzie dotyczyć planowania rozwoju i zmian w organizacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...