Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

15-09-2014

Zaproszenie na spływ kajakowy

Grupa młodzieżowa „K-A-J-A-K”, we współpracy ze Stowarzyszeniem P-ZFST „Pogranicze”, zaprasza mieszkańców Śródmieścia Lubania w sobotę 27 września 2014 r. na spływ „KAJAKIEM POD PRĄD”, z Szyszkowej do Lubania. Udział bezpłatny.

15-09-2014

Rajd "Kołem się toczy"

Grupa młodzieżowa „Rowerem przez świat”, we współpracy ze Stowarzyszeniem P-ZFST „Pogranicze”, zaprasza mieszkańców Śródmieścia w niedzielę 28 września 2014 r. na rajd rowerowy „KOŁEM SIĘ TOCZY”. Trasa wiedzie z Lubania do Leśnej (Zamek Czocha). Udział bezpłatny.

15-09-2014

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny nieograniczony


na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Lubaniu pomiędzy ulicami Osiedle Fabryczna - Jagiellońska

15-09-2014

Lubańscy przedsiębiorcy będą współpracować?


8. września odbyła się konferencja „Samorządy lokalne wspierają rozwój rynku pracy”, mająca na celu pokazanie lubańskim przedsiębiorcom perspektywy, którą niesie za sobą idea klastrów.

15-09-2014

Przygotowania do projektów młodzieżowych

 

W Akademii Lokalnych Liderów Młodzieżowych praca wre. Od sierpnia jej uczestnicy - młodzież ze Śródmieścia spotyka się regularnie, pracując nad własnymi projektami dla innych mieszkańców centrum Lubania.

12-09-2014

Jakub Porada ruszył na Lubań

Dziś w Dzień Dobry TVN wyemitowano reportaż z podróży Jakuba Porady, który „ruszył na podbój, na Lubań” – wizyta na Wieży Brackiej była pierwszym punktem jego podróży „po krainie w której przypada najwięcej zamków w przeliczeniu na mieszkańca”.

12-09-2014

Dla uczniów i przedszkolaków

Podczas wakacji w opustoszałych szkolnych budynkach przeprowadza się remonty, nie inaczej było i w tym roku, łącznie na ten cel wydano około 100 tys. złotych.

12-09-2014

Ostrzeżenie GIS dotyczące ujawnienia metanolu w Republice Czeskiej

Służby Celne Republiki Czeskiej podały informację o wynikach kontroli zakładów na terenie Bystrzycy. W butelkach alkoholu o nazwie ABSINTH (firmy VEPA DRINK s.r.o.) ujawniono niebezpieczny dla życia i zdrowia konsumentów alkohol metylowy. Nie wiadomo ile butelek skażonego absyntu znalazło się w obrocie. Pełna treść ostrzeżenia i zdjęcia niebezpiecznego produktu poniżej.

11-09-2014

Nowy wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia nowego wideoinformatora. Tym razem w kronice wydarzeń naszego miasta:

  • Bohun i Wołodyjowski
  • awans zawodowy nauczycieli
  • nowa perspektywa dla lubańskiego biznesu

10-09-2014

Ogłoszenie o przetargach

 

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
ogłasza
pierwszy przetargi ustny nieograniczony

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...