Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-04-2014

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju, zaprasza przedstawicieli lubańskich organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych etc.) do udziału w środę 7 maja 2014 r. w godz. 16.00 do ok. 18.30 w Lubaniu w kolejnym spotkaniu warsztatowym dot. organizacji w VI.2014 r. Dnia Aktywnej Rodziny „DAR” – festynu z udziałem lubańskich organizacji pozarządowych.


Cel spotkania:
W ramach projektu pt. „Program Rewitalizacji Społecznej Miasta Lubań” zorganizowany zostanie jednodniowy festyn pt. Dzień Aktywnej Rodziny „DAR”, w ramach Dni Lubania w dn. 29 czerwca 2014 r., z prezentacją ofert (stanowiskami) poszczególnych lubańskich organizacji pozarządowych. W dn. 24 lutego odbyło się w Lubaniu pierwsze spotkanie (informacyjne) dot. Dnia Aktywnej Rodziny „DAR”. Kolejne spotkanie, które zostało zorganizowane 9 kwietnia, miało charakter warsztatowy. W każdym ze spotkań uczestniczyło ok. 20 osób.

Do udziału w spotkaniu w dn. 7 maja 2014 r. organizatorzy zapraszają wyłącznie przedstawicieli organizacji pozarządowych, które złożyły pisemną deklarację swojego udziału w Dniu Aktywnej Rodziny „DAR”. Deklaracje udziału (po pobrania TUTAJ) można składać do Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze” jeszcze do dn. 30 kwietnia 2014 r.

Celem spotkania w dn. 7 maja 2014 r. jest dalsze, wspólne wypracowanie, w formie warsztatowej, pomysłów dot. formy i przebiegu Dnia Aktywnej Rodziny „DAR”. W ramach przygotowań do ww. spotkania organizatorzy zwracają się do uczestników z prośbą o zastanowienie się nad pomysłami na prezentację ich własnych organizacji podczas festynu.

Termin i miejsce spotkania:
7 maja 2014 r. (środa), od godz. 16.00 do ok. 18.30, sala konferencyjna Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu (ul. Rynek – Sukiennice 38, 59-800 Lubań)

Zgłoszenia:
Prosimy o potwierdzenie do dn. 30.04.2014 r. udziału w spotkaniu telefonicznie lub drogą mailową do:
Stowarzyszenia Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”
ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (1. piętro)
Osoba do kontaktów: Monika Pleśnierowicz
Telefon: 75 721 50 77
E-mail: plesnierowicz@pogranicze-csb.home.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu pt. „Program Rewitalizacji Społecznej Śródmieścia Miasta Lubań”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...