Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Aktualności:

28-09-2023

Noc Bibliotek w lubańskim ratuszu!

Warsztaty, zajęcia i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a wszystko to 6 października w Bibliotece w Ratuszu. Każdy znajdzie coś dla siebie!

28-09-2023

Kasia Bulicz-Kasprzak na spotkaniu z czytelnikami

W ramach Dyskusyjnych Klubów Książki oraz we współpracy z Księgarnią Lubań Anety Czarnieckiej, lubańska biblioteka miała zaszczyt zorganizować spotkanie z wybitną pisarką - Kasią Bulicz-Kasprzak!

21-09-2023

TRInO - nowy sposób na podróże

O pasji podróżowania można rozmawiać godzinami. Każdy ma swoje ulubione miejsca, sposoby ich poznawania. Ale niewiele osób wie, co to jest TRInO? I właśnie taki był temat przewodni spotkania w lubańskiej bibliotece w ramach cyklu „Podróże kręcą”, które odbyło się 19 września 2023 r. w „Galerii nad Schodami”.

12-09-2023

Lubań czytał "Nad Niemnem"

W dniu 9 września br. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu po raz dwunasty wzięła udział w Narodowym Czytaniu. To coroczne wydarzenie, które gromadzi miłośników literatury polskiej i jest inicjatywą Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem pary prezydenckiej.

11-09-2023

Kasia Bulicz-Kasprzak - spotkanie autorskie

Autorka poczytnych książek obyczajowych spotka się z czytelnikami w lubańskiej Bibliotece.

06-09-2023

Spotkania z literaturą przy herbatce.

Z wielką radością ogłaszamy powrót spotkań "Czytam, słucham, opowiadam... jestem" na Filii nr 3! Uczestnicy nazywają je po prostu "herbatka w bibliotece".   Od 25 września każdy...

06-09-2023

„Szyjemy sowy” – warsztaty dla dzieci

Filia nr 3 Biblioteki w Lubaniu zaprasza na warsztaty krawieckie dla dzieci w wieku 6-10 lat.

06-09-2023

Duch Gór i jego przyjaciele z trzech krajów - konkurs

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu razem z Bibliotekami Euroregionu NYSA zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 19 lat do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym pod tytułem “Duch Gór i jego przyjaciele z trzech krajów”.

01-09-2023

Wystawa „Malować każdy może”

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu wraz w Warsztatami Terapii Zajęciowej w Lubaniu zapraszają na wernisaż i wystawę.

30-08-2023

Klub podróżnika w Bibliotece

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprasza wszystkich uwielbiających podróże na kolejne spotkanie klubu podróżnika.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...