Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Aktualności:

06-02-2024

Anty-Walentynkowe Warsztaty Kolażu

Czy Walentynki nie są w twoim guście? Brak ochoty na serduszkowe szaleństwo? Mamy dla Ciebie idealne wyjście! Dołącz do naszych warsztatów anty-walentynkowych, gdzie razem odreagujemy to serduszkowo-czerwone święto w zupełnie inny sposób !

30-01-2024

Spotkanie z fotoreporterką sportową Aleksandrą Szmigiel

Już 9 lutego o 17:00 w Bibliotece w Ratuszu spotkanie z Aleksandrą Szmigiel, fotoreporterką, która pochodzi z naszego regionu. Kiedyś zdobywała medale w biegach, dziś jest wielokrotnie nagradzaną fotoreporterką sportową.

24-01-2024

Jak przebiec maraton w Nowym Jorku?

Witold Chojnacki jest znany mieszkańcom Lubania jako Radny Miasta Lubań, nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lubaniu oraz letni instruktor jazdy na rolkach.

24-01-2024

Wernisaż Moniki Barabasz

Czwartkowy wieczór 18 stycznia, pomimo śnieżycy i trudnych warunków na drogach oraz chodnikach, wielu mieszkańców miasta postanowiło spędzić miło czas w Bibliotece w Ratuszu, na wernisażu prac Moniki Barabasz.

12-01-2024

Ferie w Bibliotece 12+

Ruszają zapisy na ferie dla nastolatków od 12 roku życia! Ale znajdzie się też wieczór z LEGO dla dzieci (bez limitu wieku) z rodzicami.

08-01-2024

Wernisaż prac Moniki Barabasz

Już wkrótce pierwsze wydarzenie w naszej bibliotece w tym roku – wernisaż prac Moniki Barabasz.

30-11-2023

Za nami V edycja Festiwalu Kobiet

Jest to wydarzenie, którego beneficjentami są nie tylko panie, ale także mężczyźni, dzieci, a nawet całe rodziny. Przez dwa dni w lubańskiej bibliotece można było wysłuchać wielu interesujących wykładów, których wspólnym mianownikiem było szeroko pojęte zdrowie fizyczne i psychiczne. Wykłady były przeplatane warsztatami artystycznymi i rękodzielniczymi.  

20-11-2023

Praca w Bibliotece

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu szuka pracownika na stanowisko młodszy bibliotekarz.

20-11-2023

V Festiwal Kobiet przed nami

Już w tym tygodniu (23 i 24 listopada) lubańska Biblioteka w Ratuszu zaprasza wszystkich (nie tylko kobiety) na Festiwal Kobiet. Sprawdźcie program!

29-10-2023

„Pasieka Możliwości” - wystawa

26 października 2023 r. w „Galerii nad Schodami” Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. M. Konopnickiej w Lubaniu miało miejsce otwarcie wystawy „Pasieka możliwości”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...