Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

27-01-2021

Maluszki karmią ptaszki

"Czas zimową porą zwany, białym śniegiem malowany. Marzną noski, marzną uszka, lecz nie marzną nam serduszka, gdy przyjaciel mały w biedzie zaraz będzie po obiedzie."

27-01-2021

Dzień popcornu w młodszej grupie żłobkowej

W tym tygodniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Popcornu. Maluszki miały okazję popróbować nowego smaku. Zauważyliśmy też, że każdy ma inny kształt, który może przypominać dosłownie wszystko.

25-01-2021

Praca plastyczna-

Praca plastyczna- kolorowanie to rozwijanie umiejętności takich jak zdolności manualne, koncentracja i praca w skupieniu oraz kreatywność.

25-01-2021

Życzenia dla Babci i Dziadka

Dziś dzień Babci i nie psocimy, tylko dobrze Ci życzymy. Ty wybronisz nas od draki, bośmy małe rozrabiaki. Całujemy Cię serdecznie, żyj nam Babciu długowiecznie. Ty Dziadziusiu,...

25-01-2021

Eksperymenty z folią

Kreatywne zabawy z folią aluminiową, które rozwijają dziecięcą kreatywność, zmysł dotyku, a także ciekawe i poznawcze zajęcie.

25-01-2021

Śnieg

Zimowe zabawy badawcze ze śniegiem rozwijają myślenie przyczynowo- skutkowe oraz orientację otaczającego nas świata. Poprzez zabawy badawcze rozwijamy u dzieci logiczne myślenie i doskonalimy sprawność umysłową, a także stymulowanie zmysłów wzroku, węchu, smaku i dotyku.

25-01-2021

Stopniowanie

Nauka przez zabawę to bardzo dobry sposób na zajęcia z dziećmi. Podczas zabawy dzieci ćwiczą umiejętności samodzielnego tworzenia elementów dopasowując ich wielkość i określenia: mały, średni, wielki, najmniejszy, największy.

21-01-2021

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień składają kochane Maluszki.

21-01-2021

Woreczki sensoryczne - maluszki

Zabawy woreczkami sensorycznymi to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie koordynacji wzrokowo- ruchowej oraz równowagi i koncentracji uwagi. Nasze maluszki próbowały rzucać woreczkami do celu oraz próbowaliśmy utrzymać je na głowie. ;)

21-01-2021

Pingwinek - praca plastyczna maluszki

Jest taka zimna kraina, Gdzie mieszka pewien dziwny ptak… Który pływa niczym karp! Nie umie latać, nie umie skakać, za to lubi smakowite rybki łapać. Zawsze elegancko...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...