Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

02-07-2021

Piramida z kubków

Na zajęciach dzieci układały piramidę z kolorowych kubeczków. Zabawa miała na celu rozwijanie logicznego myślenia, ćwiczyła motorykę małą, koncentrację i cierpliwość.

27-06-2021

Zakończenie roku

25 czerwca w naszym żłobku odbyło się zakończenie roku szkolnego. Wszystkie dzieci idące od września do przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy. To był wspaniały, bogaty w atrakcje dzień.

27-06-2021

Na dywanie siedzi jeż

Zabawa integracyjno-ruchowa, która wspiera umiejętności poznawcze i naśladowcze oraz kształtuje orientację w przestrzeni i komunikację. Ponadto zaspakaja potrzebę ruchu oraz kontaktu z rówieśnikami.

27-06-2021

Piknik

Korzystając z pięknej pogody zorganizowałyśmy piknik na trawce przy przedszkolnym ogródku. Wszystkie dzieci wesoło się bawiły, opalały na kocyku, przygotowywały posiłki i desery. Dzień pikniku to dobra zabawa dla dzieci.

20-06-2021

Wakacyjny pociąg

Praca plastyczna dzieci. Lokomotywa, kolorowe wagoniki i jedziemy na wymarzone wakacje.

20-06-2021

"My klepiemy do rytmu"

Na dzisiejszych zajęciach szaleństwo z rozcieraniem, rozmazywaniem i ciapaniem farbami. Poprzez takie zabawy dzieci stymulują zmysł dotyku i wzroku. Zabawa pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty. Do piosenki Marii Tomaszewskiej dzieci pięknie "klepały".

20-06-2021

Letnie zabawy na placu

Zabawy na świeżym powietrzu przy huśtawkach i drabinkach są świetną zabawą, a także źródłem radości, relaksu, odpoczynku oraz nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód.

20-06-2021

Poszukiwacze skarbu

Szukanie skarbu w piasku to wspaniała zabawa dla dzieci, która rozwija kreatywność, logiczne myślenie, uczy współdziałania i wyostrza wzrok.

13-06-2021

Zabawy wodne

Zabawy badawcze z wodą mają na celu kształtowanie umiejętności prowadzenia obserwacji i wyciągania wniosków, rozwijania myślenia przyczynowo- skutkowego oraz rozbudzania ciekawości otaczającego świata.

13-06-2021

Dzień Mamy i Taty

Dzieci przygotowały piękne występy artystyczne dla swoich kochanych rodziców. Wierszem, piosenką i układami tanecznymi wasze pociechy podziękowały za miłość, troskę i trud wychowania wkładając w to wiele serca.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...