Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

07-02-2021

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, który jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza wiele przeżyć i radości. Tego dnia już od rana pojawiały się dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek.

05-02-2021

Dzień pizzy w młodszym żłobku

Dzień pizzy zbliża się do nas wielkimi krokami. Z tej okazji nasze maluszki wykonały własnoręcznie pizzę, którą zjadły z ogromnym apetytem.

05-02-2021

Bal karnawałowy maluszków - cz.1

1 lutego w naszym żłobku odbył się bal karnawałowy. Nasza sala przypominała małą Afrykę. Były małpki, wąż, słoń, żyrafa, hipopotam oraz wiele innych zwierząt. W tym poście zaprezentujemy...

05-02-2021

Zimowe szaliczki maluszków

A gdy na dworze mróz potrzebny jest szaliczek na już!

05-02-2021

Zimowe drzewo

"Zimowy las jest inny, biały i zimny, drzewa ciche uśpione, do wiosny zamrożone śpią... szumiąc bardzo cichutko, przykryte śniegową narzutką."

01-02-2021

Dzień puzzli

Układanie puzzli to świetna zabawa, ponadto stymuluje rozwój mózgu, ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i cierpliwość. Buduje wiarę we własne możliwości, trenuje pamięć i rozwija manualnie.

01-02-2021

Szklane kamyczki

Zabawa, która rozwija motorykę małą, sprawność dłoni i paluszków, inspiruje do wielu zabaw i pozostawia miejsce dla wyobraźni i własnych pomysłów.

01-02-2021

Ptaszki zimą

Praca plastyczna – wokoło sypie śnieg, a ptaszki siedzą na gałązce. Taka praca rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, możliwość wyładowania emocji i to dzięki sztuce.

01-02-2021

Kolorowe patyczki

Kolorowe patyczki to doskonały materiał do zabaw rozwijających pomysłowość i wyobraźnię podczas tworzenia własnych kompozycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...