Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

20-09-2021

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w poniedziałek - 20 września. W tym dniu było bardzo wesoło. W każdej grupie rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły w swoich salach i na placu przedszkolnym.

17-09-2021

Najlepsi w powiecie – sukces w piłce nożnej chłopców!

Piłkarskie mecze potrafią zachwycać efektywnością. Piękne gole, celne zagrania i wspaniałe zwody w wykonaniu piłkarzy pokazują, ile wysiłku i pracy wkładają zawodnicy w techniczne umiejętności.

22-09-2021

Kolejny sukces sportowy!

Pod koniec września uczennice klas ósmych miały okazję sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentantki lubańskiej „Jedynki” wzięły udział w finale powiatowym oraz miejskim w piłce nożnej.

22-09-2021

Wicemistrzostwo powiatu w piłce nożnej dla lubańskiej Jedynki!

Rozgrywki piłkarskie są źródłem wielu emocji, a rozgrywane wśród dzieci i młodzieży są przede wszystkim sprawdzianem umiejętności, które młodzi zawodnicy zdobywają głównie podczas treningów w szkole czy w swoich klubach sportowych.

22-09-2021

Pasowanie na ucznia w SP4 i medal "Za Zasługi dla Miasta Lubania”

„Zaprzyjaźnić się z książkami, dumą swojej szkoły być, ze wszystkimi pierwszakami ślubujemy dziś!”

22-09-2021

„Wiem co jeść!” – spotkanie z dietetykiem Adamem Rymaszewskim

Większość z nas zastanawia się jak zadbać o siebie mając ograniczone możliwości czasowe. Wielu z nas boryka się z problemem nadwagi, brakiem formy, niezdrową dietą, co w znaczącym stopniu osłabia naszą kondycję.

22-09-2021

Wycieczka do naszych zachodnich sąsiadów

20 września w dzieci z grupy V udały się na wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów - a konkretnie do Kühlhaus Görlitz.

20-09-2021

Happening „Adoptuj pszczołę”

Klasa 2b i 2 c wczesnym rankiem zagościły w parku tuż przy Siekierce. Naszym głównym celem tego dnia było dotarcie do mieszkańców naszego miasta z ekologicznym przesłaniem w obronie pszczół.

20-09-2021

JESTEŚMY DUMNI!!!

20-09-2021

Maluszki - Pierwsza praca plastyczna

Nasza pierwsza praca plastyczna- jesienne drzewko. Poszło nam świetnie ! Prace mogą Państwo oglądać na tablicy przed naszą salą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...