Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

21-04-2021

Lekcja z klimatem - Dzień Ziemi 22 kwietnia

Zapraszamy uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych. Wydarzenie będzie łączyć elementy wykładu z warsztatami prezentującymi dobre praktyki na rzecz ochrony klimatu. Webinarium jest bezpłatne i bez konieczności rejestracji udziału.

19-04-2021

Konkurs Ministerstwa Sprawiedliwości na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

19-04-2021

Kolejni zdolni z SP2.

Miło, że najmłodsi z naszej ,,dwójeczki”, kolejny raz wykazują się pomysłowością, kreatywnością i chęcią brania udziału w konkursach adresowanych właśnie dla nich.

19-04-2021

Modelowanie cząsteczek

Przestrzenna budowa związków chemicznych może przysparzać kłopotów. Zwłaszcza, jeśli mowa o węglowodorach.

19-04-2021

Pieczenie ciasteczek a prawa chemiczne

Uczniowie, rozpoczynając naukę chemii w szkole podstawowej, dążą do wieloaspektowego poznawania świata. Rozbudzenie ciekawości tą magiczną i tajemną nauką jest możliwe w różnoraki sposób.

16-04-2021

Sukcesy w zDolnym Ślązaku Fizycznym i Historycznym uczniów SP1!

Z przyjemnością informujemy, ż uczniowie naszej szkoły zakończyli z ogromnym sukcesem tegoroczne zmagania konkursowe zDolnego Ślązaka Fizycznego oraz Historycznego.

16-04-2021

Konkurs wielkanocny w SP1

Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole konkurs wielkanocny pod hasłem „Pisanka wielkanocna”. Organizując konkurs, chcieliśmy stworzyć naszym uczniom mozliwość prezentacji własnych dokonań twórczych oraz powrócić do tradycji wykonywania ozdób wielkanocnych.

16-04-2021

Jesteśmy różni, lecz równie ważni

Dzieci z grupy IV i V Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu włączyły się do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjno - społecznego: „Jesteśmy różni, lecz równie ważni”.

15-04-2021

Uczeń SP4 laureatem konkursu wojewódzkiego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Wiktor Wyszatycki, uczeń klasy 8b Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, otrzymał tytuł laureata wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z chemii, który jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień.

14-04-2021

Warto wiedzieć! XX edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Na zdolnych, ambitnych maturzystów 2021, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy w roku akademickim 2021/2022 rozpoczną studia dzienne, czeka ponad 500 stypendiów pomostowych na I rok nauki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...