Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

29-06-2022

Zabawy i ćwiczenia ruchowe

Główną potrzebą dzieci w wieku przedszkolnym są zabawy i gry ruchowe. Dbałość o zdrowie, harmonijny rozwój, sprawność i zaradność ruchową są ważnymi celami w wychowaniu dzieci.

29-06-2022

Wyjście na lody

Coraz bliżej wakacji, korzystając z pięknej, letniej pogody dzieci wybrały się na lody. Ta słodka niespodzianka w słoneczny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość.

24-06-2022

Esy-floresy

Praca plastyczna z kleksów. Na białą kartkę nakładamy plamy z rozwodnionej farby i rozdmuchujemy z pomocą słomki w różnokształtne kleksy. Taka praca rozbudza kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

24-06-2022

Memory obrazkowe

Zabawa, która rozwija spostrzegawczość, logiczne myślenie, a także percepcję wzrokową i umiejętność koncentracji uwagi. Pomaga w zrozumieniu czym są przeciwieństwa.

11-06-2022

Zabawa – piłki na taśmie

Często nie trzeba wiele aby zachęcić dziecko do aktywnej zabawy. Wystarczy tylko taśma i plastikowe nie duże piłki. Piłki na taśmie to bardzo atrakcyjna zabawa dla dzieci, bo oprócz tego, że piłki możemy turlać rzucać, podrzucać to możemy je także przyklejać na taśmę.

11-06-2022

Mali badacze – eksperymenty i doświadczenia

Zabawy badawcze dostarczają dziecku niezliczonej ilości nowych przeżyć związanych z odkrywaniem właściwości rzeczy i zjawisk.

11-06-2022

Kolorowe frotki – ćwiczenia

Zabawy dla dzieci, które wspierają rozwój małej motoryki. Wzmacniająca również mięśnie rąk i paluszków, a także rozwijają koordynację wzrokową.

11-06-2022

Dzień Aktywnej Rodziny

Dzieci ze żłobka oraz przedszkolaki rozpoczęły świętowanie Dnia Aktywnej Rodziny poprzez zaprezentowanie na scenie bajkowych historii w muzycznej oprawie.

11-06-2022

Sensoryka przy muzyce

Na zajęciach było szaleństwo z rozcieraniem i ciapaniem farbami. Poprzez takie zabawy dzieci stymulują zmysł dotyku i wzroku. Zabawa pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty. Do piosenki Marii Tomaszewskiej pt. ,,My klepiemy do rytmu’’- dzieci pięknie „klepały”.

11-06-2022

Dzień dziecka

Atrakcji z okazji Dnia Dziecka w naszym żłobku nie brakowało. Były bańki mydlane, zabawy z piłką i balonikami, zawody w przeciąganiu liny. Największą i najsmaczniejszą atrakcją było „kupowanie” lodów. Na zakończenie słodki poczęstunek

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...