Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

21-10-2014

Warsztaty w SP 4

        W dniach od 1 do 3 października 2014 r. zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych w ramach projektu „Rewitalizacja Społeczna Śródmieścia Miasta Lubań”. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie szkoły zamieszkali w Śródmieściu Miasta Lubań. Młodzi artyści pod okiem Pani Magdaleny Guły oraz przedstawicieli lokalnej młodzieży Klaudii, Magdy, Agaty i Kasi tworzyli własne, nieskrępowane eksperymenty i twórcze prowokacje.

17-10-2014

Dzień Edukacji Narodowej

Wtorek 14.10. był wyjątkowym dniem dla wszystkich pracowników szkoły. Jak w całej Polsce, obchodziliśmy DEN popularnie zwanym Dniem Nauczyciela.

15-10-2014

Światowy Tydzień Zwierząt

Właśnie zakończył się Światowy Tydzień Zwierząt. Jedynka kocha zwierzęta i stara się pomagać naszym najmniejszym przyjaciołom. Nie tylko wspieramy schronisko, ale chcemy, aby nasi uczniowie dużo wiedzieli, jak właściwie opiekować się zwierzętami.

13-10-2014

Ćwiczenia ewakuacyjne w SP4

      W dniu 13 października 2014 roku Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu Pani Elwira Wojtusik w porozumieniu z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu przeprowadziła ćwiczenia ewakuacyjne dla uczniów i pracowników szkoły. Założono, że pali się w klasie nr 23 ( II piętro), w której uwięziony został nauczyciel, a ogień odciął mu drogę ewakuacji.

13-10-2014

FINAŁ DOLNOŚLĄSKICH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH OLSZYNA 2014

9 października w Olszynie odbył się wojewódzki etap biegów przełajowych. Zawodnicy pokonywali dystans 250m. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas najmłodszych, "mali, sprawni dolnoślązacy".

12-10-2014

Lekcja z tablicą interaktywną

Zakupiliśmy tablicę interaktywną. Pierwsze lekcje juz za nami......

04-10-2014

Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka

  Była super zabawa, a potem wybory Mistera Szkoły.... zobaczcie sami... 

 

02-10-2014

Żegnamy lato w rytmie samby

Co prawda w kalendarzu już jesień, ale w naszej szkole nastroje wciąż wakacyjne. Planowaliśmy wesoło i pożytecznie pożegnać lato i powitać jesień 23 września, ale pogoda pokrzyżowała nasze plany. Na szczęście co się odwlecze, to…. 30 września pomogliśmy przyrodzie i posprzątaliśmy Świat, a potem w rytmie samby bawiliśmy się na szkolnym boisku.

25-09-2014

Eksplozja radości w Jedynce

„Zielony Rower” to cykliczny, autorski program edukacyjno-warsztatowy realizowany przez Nadleśnictwo Świeradów, skierowany do osób zajmujących się edukacją przyrodniczą. „Jedynka” po raz drugi dołączyła do ponad 30 szkół biorących udział w tym przedsięwzięciu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...