Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 1

Aktualności:

06-02-2013

KOCHANA BABCIU - KOCHANY DZIADKU!

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.Dzieci to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do przedszkola na to najcieplejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość.

06-02-2013

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawałowe rytmy porwały do tańca niemalże wszystkich, którzy 14 stycznia przybyli do naszego przedszkola, aby wziąć udział we wspólnej zabawie karnawałowej.

30-12-2012

Starszaki przedstawiają Jasełka

 

 

Zgodnie z tradycją w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia

w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie jasełkowe, które przygotowała najstarsza grupa dzieci-czyli 6-latki.

 

30-12-2012

Jasełka w Galerii Łużyckiej

 

W poniedziałek 17.12.2012r. starszaki z naszego przedszkola miały przyjemność poczuć wspaniałą atmosferę zbliżających się świąt Bożonarodzeniowych.

Sprawiły to dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu, dając wzruszające przedstawienie na scenie Galerii Łużyckiej.

 

11-12-2012

Gimnazjaliści - przedszkolakom

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Lubaniu serdecznie dziękują w imieniu naszych wychowanków Uczniom Gimnazjum Nr 1 im. St.. Wyspiańskiego w Lubaniu

08-12-2012

Mikołaj w przedszkolu

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Uroczystość mikołajowa w naszym przedszkolu rozpoczęła się już od rana. Wszystkich wchodzących do przedszkola dzieci i rodziców witały cukierkami przebrane Śnieżynki - uczennice Gimnazjum Nr 1 w Lubaniu.

04-12-2012

Czytanie bajek

                                    W naszym przedszkolu ruszyła akcja czytania pięknych bajek

04-12-2012

Pomagamy ptakom

W związku z położeniem przedszkola w rejonie parku na Kamiennej Górze w ogrodzie przedszkolnym często goszczą różne ptaki.

25-11-2012

Obchodzimy Święto pluszowego misia

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? Z tej okazji 22 listopada do Przedszkola Miejskiego na 1 w Lubaniu  zawitali niezwykli goście – małe i duże misie pluszowe.                 

25-11-2012

Pomagamy zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę

Po raz pierwszy w tym roku nasze przedszkole bierze czynny udział w akcji "Pomagamy  zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...