Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

11-12-2012

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny

Stowarzyszenie Promocji Miasta Kultury Görlitz-Zgorzelec (FVKS e.v) wraz z Urzędem Miasta i Gminy Wschowa (www.wschowa.pl) i pozostałymi partnerami zaprasza wszystkich chętnych do udziału w tegorocznym konkursie fotograficznym „W podróży”.

10-12-2012

Wywalczyli podium

8 grudnia w miejskiej hali sportowej odbył się kolejny - VIII Turniej Samuraja w Karate Dzieci i Młodzieży, tym razem pod patronatem Burmistrza Lubania. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu wraz z klubem sportowym UKS Samuraj Lubań.

05-12-2012

"Wieś czy globalna wioska?"

Firma badawcza Agrotec Polska Sp. z o.o. realizuje na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego projekt badawczy "Wieś czy globalna wioska?" Celem badania jest diagnoza kompetencji komunikacyjnych mieszkańców obszarów wiejskich w kontekście potrzeb budowania kapitału społecznego wiejskich społeczności.

05-12-2012

Turystyka w Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego

Rozwój turystyki jest priorytetowym obszarem determinującym rozwój gospodarczy naszego regionu, z tego też względu Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w ramach konsultacji społecznych, dotyczące obszaru turystyki w projekcie Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do roku 2020, które odbędzie się w Jeleniej Górze w dniu 13 grudnia br. w auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Kochanowskiego 8.

04-12-2012

II Jarmark Bożonarodzeniowy

Szumny miejski jarmark budzi bardzo pozytywne uczucia. Przywodzi na myśl świat, którego w zasadzie już nie ma – świat zaciętych targów, tysiąca kolorów, odgłosów, zapachów, smaków i ludzkich namiętności zamkniętych razem w ciasnej przestrzeni placu targowego.

03-12-2012

Adwentowy Wieczór Słowno Muzyczny

Zapraszamy na Adwentowy Wieczór Słowno Muzyczny "Z Wysokiego Nieba" - 14 grudnia, godz. 18:00, Kawiarenka MDK "GALERIA", ul. Kościuszki 4. W programie: kolędy, pastorałki, utwory poetyckie o tematyce świątecznej. Zapraszamy!

03-12-2012

Jesień

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na wystawę prac uczestników pracowni plastycznej. Wystawę będzie można podziwiać już od 10 grudnia w Galerii Łużyckiej w Lubaniu.

03-12-2012

Puchar Polski w Karate we Wrocławiu

01.12.2012 r. odbył się Puchar Polski w Karate Shotokan na terenie pięknych obiektów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Turniej zorganizował Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich Budokan. W zawodach uczestniczyło 1961 zawodników niemal z całej Polski, w tym z tak dużych ośrodków jak Wrocław, Łódź Bydgoszcz, czy Legnica.

28-11-2012

VIII Turniej Samuraja w Karate Dzieci i Młodzieży

UKS Samuraj Lubań oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu zapraszają na VIII Turniej Samuraja w Karate Dzieci i Młodzieży pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań.

28-11-2012

VIII Turniej Samuraja w Karate Dzieci i Młodzieży

Uczniowski Klub Sportowy Samuraj Lubań oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na VIII Turniej Samuraja w Karate Dzieci i Młodzieży pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań. Zawody odbędą się 8 grudnia 2012r. w godz. 10:00-15:00 w hali sportowej MOSiR przy ul. Różanej w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...