Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Kalendarium

Wydarzenia:

Tuesday, July 9, 2024, 10:00 AM - Saturday, July 13, 2024, 4:00 PM

Wystawa: Szkło uranowe i minerały fluorescencyjne z kopalni Podgórze

Monday, July 8, 2024, 10:00 AM - Saturday, July 13, 2024, 4:00 PM

Wystawa prac olejnych i akrylowych Viktorii Hrakholy

Monday, July 15, 2024, 10:00 AM - Tuesday, July 16, 2024, 4:00 PM

Wystawa prac olejnych i akrylowych Viktorii Hrakholy

Wednesday, July 17, 2024, 6:00 PM-9:00 PM

Koncert z cyklu "Z klasyką przez Polskę"

Monday, July 15, 2024, 10:00 AM - Friday, July 19, 2024, 1:00 PM

Warsztaty artystyczno-integracyjne

Monday, July 15, 2024, 11:00 AM - Friday, July 19, 2024, 1:00 PM

Wakacje z dziećmi w bibliotece

Tuesday, July 16, 2024, 10:00 AM - Saturday, July 20, 2024, 4:00 PM

Wystawa: Szkło uranowe i minerały fluorescencyjne z kopalni Podgórze

Monday, July 22, 2024, 11:00 AM - Friday, July 26, 2024, 1:00 PM

Wakacje z dziećmi w bibliotece

Tuesday, July 23, 2024, 10:00 AM - Saturday, July 27, 2024, 4:00 PM

Wystawa: Szkło uranowe i minerały fluorescencyjne z kopalni Podgórze

Monday, July 29, 2024, 11:00 AM - Friday, August 2, 2024, 1:00 PM

Wakacje z dziećmi w bibliotece

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...