Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Akademia Malucha

Aktualności:

30-07-2022

Sensoryczno-plastyczne zajęcia wakacyjne w Akademii Malucha

Mali Akademicy podczas wakacyjnych zajęć plastycznych stworzyli piękne meduzy a najmłodsi bawili się barwami i stworzyli piękny dywan.

30-07-2022

Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy - ruszaj się!

Mali Akademicy z ogromnym zapałem i nieskrywaną radością biorą udział w różnorodnych zajęciach sportowych organizowanych podczas wakacji w przedszkolu.

24-07-2022

Sport to zdrowie każdy Akademik wam to powie

Kolejny sportowy dzień podczas wakacji w Akademii Malucha sprawił maluchom wiele radości i aktywności fizycznej. Dzieci wspólnie ćwiczyły, rywalizowały i aktywnie spędzały czas.

24-07-2022

Woda, woda...- doświadczenia i zabawy w Akademii Malucha

W Akademii Malucha wakacje upływają w radosnym nastroju. Dzieci w trakcie zabawy zdobywają wiele ciekawych i zupełnie nowych doświadczeń.

14-07-2022

W Akademii Malucha - po cichutku, po kryjomu wyskoczyła piłka z domu

W słoneczny, wakacyjny dzień piłka u nas królowała i przedszkolaków zabawiała. Zgromadziliśmy wiele różnych piłek, które wykorzystaliśmy do wspólnej zabawy na placu zabaw.

14-07-2022

Koktajlowy zawrót głowy w Akademii Malucha

Każdy mały akademik wie, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. Podczas wakacyjnych zajęć zorganizowane zostały warsztaty kulinarne podczas których maluchy wykonały samodzielnie pyszny, zdrowy i owocowy koktajl.

14-07-2022

Wakacyjna wycieczka do Zamku Czocha dzieci z Akademii Malucha

Dnia 12 lipca mali akademicy wybrali się na wycieczkę do "Zamku Czocha". Podczas wycieczki usłyszeli wiele ciekawych opowieści, poznali tajne przejścia w zamku oraz brali udział w warsztatach czarowania. Wrażeń i przeżyć było bardzo wiele.

09-07-2022

Każdy Akademik wie jak bezpiecznie na rowerze jeździ się

Wakacyjne spotkanie z funkcjonariuszami policji i prelekcja dotycząca zasad bezpiecznego używania i poruszania się na rowerze była super lekcją dla naszych akademików. Poza wiedzą akademicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Zabawa była bezpieczna i radosna.

09-07-2022

Wakacyjny piknik w Akademii Malucha

Cóż by to były za wakacje bez piknikowej zabawy. Dlatego też mali akademicy zgromadzili się w ogrodzie przedszkolnym, aby wspólnie biesiadować i bawić się przy muzyce na przedszkolnym pikniku. Piknik wakacyjny 2022 uważamy za udany.

09-07-2022

Wakacyjne dmuchańce, skakańce w Akademii Malucha

Mali akademicy korzystając z pięknej pogody spędzili czas w ogrodzie bawiąc się na dmuchanych zamkach, w kolorowych kulkach i labiryntach. Wakacje w Akademii Malucha są super.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...