Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Akademia Malucha

Aktualności:

30-10-2017

"Trzy słówka za małe trzy grosze: dziękuję, przepraszam i proszę...".

"Słonko ma bardzo piękne zwyczaje. Mówi: dzień dobry, gdy rano wstaje. A drzewa, lśniące rosą nad ranem, szumią: dzień dobry, słonko kochane".

27-10-2017

"Jesień w szkle..." - konkurs w Akademii Malucha.

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku - otaczająca nas przyroda mieni się kolorowymi barwami drzew i opadających liści. Akademicy chętnie wychodzą wtedy na długie spacery i podziwiają uroki pięknej, złotej jesieni... :)

25-10-2017

Uśmiech, humor i zabawa - w Dniu Ziemniaka to podstawa! :)

W ubiegłą sobotę, 21 października akademickie dzieci z grupy Jeżyków wraz ze swoimi rodzicami postanowiły wybrać się do "Krainy Pieczonego Ziemniaka", żeby miło spędzić czas i wspólnie się pobawić!

17-10-2017

Dziś od rana plusk w łazience - to maluchy myją ręce! :)

16 października Akademicy obchodzili Światowy Dzień Mycia Rąk.

13-10-2017

W Dniu Edukacji - wiersz, piosenka, taniec. Wszystkim niesiemy podziękowanie...

W piątek, 13 października w Akademii Malucha odbyła się bardzo ważna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dnia wyjątkowego, który łączy trud pracy i zaangażowanie wszystkich pracowników oświaty.

11-10-2017

Dla dziewczynek, które znamy moc życzeń dzisiaj przesyłamy! :)

11 października Akademia Malucha po raz pierwszy obchodziła radosne Święto Dziewczynek. W tym wyjątkowym dniu chłopcy szczególnie chcieli podziękować swoim przedszkolnym towarzyszkom za ich codzienną życzliwość, uśmiech i wspaniałą zabawę.

06-10-2017

Dzisiaj szczególnie uśmiech u nas gości, bo to jest święto pełne radości! :)

Każdy z Akademików doskonale wie, że uśmiech to sama radość! Na co dzień wzmacnia naszą odporność, poprawia koncentrację, uspokaja, odstresowuje, ale przede wszystkim zbliża do siebie ludzi... :)

05-10-2017

Pierwsza pomoc! Prawda jest taka, że to sprawa nie byle jaka!

W czwartek 5 października w ramach realizacji projektu: "W Akademii Malucha żyjemy bezpiecznie i zdrowo na sportowo" w grupie akademickich Jeżyków odbyły się zajęcia na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

29-09-2017

Ważny komunikat mamy - dziś święto chłopców, więc mocno ich ściskamy!

"Każdy Akademik dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się - od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętujemy Dzień Chłopaka!".

21-09-2017

Choć niewiele lat mamy, przepisy ruchu drogowego przestrzegamy.

"By przez jezdnię przejść bezpiecznie, rączki w górę musisz dać koniecznie. I rozejrzeć się trzy razy, by wypadek się nie zdarzył". Od dziś każdy Akademik doskonale o tym wie! :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...