Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-06-2024

Za nami powiatowy konkurs techniczny Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu pt. „Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza”. Ocenie podlegało: prawidłowość wykonania budek, ilość zrobionych właściwie budek oraz terminowość wykonania zadania. Komisja konkursowa postanowiła przyznać zatem SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIA – 29 osobom, w tym gronie znaleźli się uczniowie lubańskiej Jedynki: Adam Ossowski (kl. 5c), Paweł Lasko (5a) oraz Eliza Krawczyk (2a).

Serdecznie gratulujemy! Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się już 18 czerwca w sali konferencyjnej ŁCR w Lubaniu. Warto dodać, że budki lęgowe, po ogłoszeniu wyników konkursu, zostaną nieodpłatnie przekazane do Urzędu Miasta Lubań w celu powieszenia ich w parkach miejskich i w innych dostępnych publicznie miejscach.  Koordynatorką konkursu w SP1 była pani Izabela Bieza-Waśniewska – nauczycielka biologii. 

MLe

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...