Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-05-2023

Obchody Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej w ZGiUK Sp. z o. o. w Lubaniu stały się doskonałą okazją do przeprowadzenia akcji upiększającej miasto Lubań.

W dniu 19 maja 2023 r. (w piątek) w ramach świętowania Dnia Komunalnika, z inicjatywy Prezesa Zarządu ZGiUK, administracja spółki „wstała od swoich biurek”, by wesprzeć pracowników Wydziału Oczyszczania i Zieleni w ich codziennej, trudnej i wymagającej pracy.

Dzięki temu pomysłowi sprawnie przeprowadzona akcja pozwoliła na upiększenie miasta, które zyskało nowe kompozycje kwiatowych klombów oraz zrewitalizowane skwery zieleni miejskiej, przez co stało się jeszcze piękniejsze i atrakcyjniejsze.

Jest akcja – jest reakcja! Dziękujemy mieszkańcom miasta za wiele ciepłych słów pod adresem naszej spółki oraz za pyszną kawę, którą poczęstowała nas restauracja Golden Time.

 

Galeria ....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...