Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-09-2022

27 września zapraszamy na podsumowanie projektu: “II Festiwal wierszy ciepłych i pogodnych im. Huberta Horbowskiego”.

Już niebawem czeka nas podsumowanie projektu: “II Festiwal wierszy ciepłych i pogodnych im. Huberta Horbowskiego”, realizowanego w ramach lokalnych inicjatyw, dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025 w ramach zadania: “Kultura zbliża… zwłaszcza w bibliotece”.

W ramach projektu odbyło się kilka spotkań i warsztatów poetyckich, rozpisano też konkurs na wiersz ciepły i pogodny. Jury ustaliło już werdykt, który uczestnicy poznają we wtorek 27 września o godz.17.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu. Zostaną wręczone nagrody, a jesienny wieczór zakończy koncert autorskiej poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu MuzyKuny, tegorocznego laureata nagrody im. Wojtka Bellona. W imieniu organizatorów: Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. M. Konopnickiej, Miejskiego Domu Kultury i Dolnośląskiej Grupy Literackiej NURT serdecznie zapraszamy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...