Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-04-2022

Informacja Turystyczna Lubań – to nowy profil na Facebooku, kierowany do lubanian oraz turystów zmierzających w kierunku Lubania.

Gdzie znaleźć informacje o eventach, atrakcjach turystycznych Lubania i okolic? Gdzie można nabyć wyjątkowe gadżety miejskie oraz wyposażyć się w ulotki różnej treści? Gdzie mieści się turystyczne sedno Lubania? I gdzie tak naprawdę mieszka maskotka naszego miasta? Punkt Informacji Turystycznej w Lubaniu pod koniec marca rozszerzył działalność, otwierając swoje wirtualne progi.

- Z myślą o Was powstał fanpage Informacja Turystyczna Lubań.  Chcemy być blisko Was i dla Was. Służymy pomocą i poradnictwem turystycznym. Jednocześnie zachęcamy do współpracy wszystkich chętnych świadczących usługi turystyczne, przewodnickie, podmioty gastronomiczno-hotelarskie, gospodarstwa agroturystyczne i lokalnych rękodzielników na pograniczu polsko-niemiecko-czeskim – zapraszają Kamila oraz Klaudia, pracownice Łużyckiego Centrum Rozwoju prowadzące Informację Turystyczną w Lubaniu.  

Okolica Lubania oferuje wiele ciekawych możliwości spędzania wolnego czasu: zamki, zabytki, wieże widokowe, muzea, szlaki turystyczne, spływy kajakowe i ścieżki rowerowe. W lubańskiej IT można dostać gotowy scenariusz zwiedzania oraz nabyć wyjątkowe pamiątki. Od teraz informacje i ciekawostki turystyczne, w tym historyczne będą zamieszczane również na facebookowym profilu punktu. Ale to nie wszystko. Założycielki fanpage’a mają dużo więcej pomysłów, stąd warto śledzić ich działalność polubiając profil na www.facebook.com/ITLuban.

- Jest wiele miejsc, które można odwiedzić, poznać, czy zobaczyć. My zapraszamy do Lubania – z turystycznym pozdrowieniem dodają Kamila i Klaudia.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...