Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-08-2021

Burmistrz Miasta Lubań zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie na najładniej zagospodarowane tereny zarządzane przez wspólnoty mieszkaniowe.

zielone podwórko

Realizacja programu „Zielone podwórko” dotyczy zagospodarowania terenów przyległych do budynku/ów wspólnot mieszkaniowych na terenie miasta Lubań.

Celem Konkursu jest poprawa warunków ekologicznych, użytkowych i estetycznych terenów położonych w granicach miasta Lubań.

Aby wziąć udział w konkursie zarządca wspólnoty powinien złożyć wniosek wraz z załącznikami w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań, pokój nr 9, ul. 7 Dywizji 14, 59-800 Lubań.

W konkursie wspólnoty mieszkaniowe mogą wygrać nagrody w postaci małej architektury parkowej (ławki, donice, kosze na śmieci, stojaki rowerowe).

Termin składania wniosków upływa 17 września 2021 roku.

Dokumentacja konkursowa musi zawierać:

- wniosek konkursowy – podpisany przez Zarządcę w ramach posiadanych pełnomocnictw do występowania w imieniu wspólnoty (wzór wniosku – załącznik nr 1 do Regulaminu)

- mapkę z oznaczeniem terenu, którym zarządza wspólnota lub z którego korzystają jej mieszkańcy.

Informacje o konkursie można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań pod numerami telefonów: 75 646 44 37, 75 646 44 35.

(UM/ŁCR)

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...