Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-07-2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021 do klasy sportowej o profilu piłkarskim.

  Oferta skierowana jest do uczniów klas czwartych (dziewcząt i chłopców) uzdolnionych sportowo i lubiących piłkę nożną, pragnących rozwijać swoje umiejętności i talenty. Zadaniem szkoły jest stworzenie uczniom optymalnych warunków umożliwiających łączenie zajęć sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych. Zajęcia sportowe uczą systematyczności i obowiązkowości, pozwalają na stawianie uczniom coraz wyższych wymagań. Mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, kształtują postawy prozdrowotne i proekologiczne. W klasie sportowej realizowany jest rozszerzony program zajęć z wychowania fizycznego w wymiarze 10 godzin. Klasa sportowa realizuje ukierunkowany program szkolenia sportowego równolegle z programem kształcenia ogólnego właściwym dla klasy IV szkoły podstawowej.

  Wdrożenie klasy sportowej odbywa się w ścisłej współpracy z Klubem Sportowym Łużyce Lubań.

 Uczniom zapewniamy udział w turniejach, zawodach, zgrupowaniach sportowych, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej, możliwość połączenia pasji z rozwojem intelektualnym i fizycznym. 

 Nabór trwa do 31.07.2020 r.

Zainteresowanych uczniów obecnych klas III serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: sekretariat@sp2luban.pl, tel. 75/721-76-25.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...