Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-09-2019

26 września bieżącego roku, w ramach wyjazdu szkoleniowego, Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu odwiedzili przedstawiciele Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Jarocinie oraz samorządowcy z dziewiętnastu gmin, funkcjonujących w ramach Wielkopolskiego Centrum Recyklingu.

Przybyłych samorządowców przywitali: Zastępca Burmistrza Miasta Lubań – Mateusz Zajdel, Prezes Zarządu ZGiUK Sp. z o.o. w Lubaniu – Michał Turkiewicz oraz Dyrektor do spraw Techniczno – Eksploatacyjnych – Piotr Browarczyk.

Goście zapoznali się z systemem gospodarki odpadami komunalnymi na obszarze działania Instalacji Komunalnej w Lubaniu, działającej w ramach porozumień międzygminnych czternastu gmin. Mieli również okazję do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i funkcjonowaniem Centrum Utylizacji Odpadów Komunalnych Gmin Łużyckich przy ulicy Bazaltowej w Lubaniu.

więcej ...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...