Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-12-2018

Święty mikołaju dzieci już czekają. Gdzież Ty, gdzie? A Święty Mikołaj przez komin zawołał -Spieszę się! Wizyta Świętego Mikołaja w PM nr 5 w Lubaniu to ważne wydarzenie wszystkich przedszkolaków.

Wszystkie dzieci pod okiem pań przygotowały listy do Mikołaja o wymarzone i upragnione prezenty. 6 grudnia zaraz po śniadaniu w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość -Św. Mikołaj.  Przybyły gość wywołał u dzieci wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Podczas spotkania gość opowiedział o sobie, słuchał z uwagą wypowiedzi dzieci. Każda grupa przygotowała upominek w formie występu - dzieci śpiewały piosenki o Mikołaju. Na zakończenie spotkania Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi podarunkami. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie z gościem. Dzieci z ogromną przyjemnością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok i obiecały, że też będą grzeczne. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...