Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-03-2017

"Pewnego dnia o świcie dzieci z Akademii śpiewały w zachwycie. Wiosna, wiosna! - krzyczały. Pięknie wiosnę witały!" Tradycyjnie ten dzień przypadł na 21 marca, będącego zapowiedzią cieplejszych chwil, na które cała społeczność Akademii Malucha czekała z wielkim utęsknieniem.

Pierwszy Dzień Wiosny zaczął się wyjątkowo ciepło, dzięki czemu w przedszkolu już od rana słychać było wesołe piosenki i głośny chichot naszych podopiecznych - wszak tylko raz do roku odwiedza nas ta przepiękna Pani. Nadszedł zatem czas na pożegnanie mroźnej Zimy i przywitanie ciepłej Wiosny, a wraz z nią słonecznych promieni i zakwieconych łąk. Tego dnia zabawom nie było końca - śpiewy, tańce, sportowe rozgrywki i zdrowy poczęstunek w postaci wiosennych koktajli i sałatek towarzyszył wszystkim podopiecznym Akademii Malucha. W końcu ta pora roku zobowiązuje! Czas zatem na wiosenne podejście do zdrowego stylu życia, gdzie w Akademii jemy owoce i warzywa, a od tego zdrowia nam przybywa! Tradycją w tym wyjątkowym dniu stał się wiosenny spacer po Lubaniu wielobarwnego i kwiecistego korowodu przedszkolaków, na czele którego szła nasza Akademicka Pani Wiosna. Wszyscy z wielką radością dzieliliśmy się wesołą nowiną o nadejściu jednej z najprzyjemniejszych pór w roku. Odwiedziliśmy Przyjaciół przedszkola, zaprzyjaźnione instytucje i urzędy. Powitanie Wiosny zostało zrealizowane w ramach projektu "Radosne Przedszkole".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...