Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-03-2017

14 marca najstarsza grupa Akademii Malucha gościła w szkolnych progach Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu, gdzie odbywały się dni otwarte Szkoły Podstawowej nr 2.

Biedronki uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym, mającym na celu zapoznanie dzieci przedszkolnych z zasadami funkcjonowania szkoły. Już niedługo bowiem sami zasiądą w szkolnej ławie. Niespodzianką, a zarazem miłym dla nas zaskoczeniem okazały się perfekcyjnie przygotowane przez nauczycieli i uczniów gimnazjum występy artystyczne i warsztaty tematyczne. Dzięki społeczności gimnazjalnej nasi podopieczni mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach, pokazach i doświadczeniach. Zorganizowane przedsięwzięcie sprawiło małym Akademikom wiele radości. Przedszkolaki czynnie uczestniczyły we wszystkich warsztatach - szczególne wrażenie wywarł na nich pokaz zumby. Gimnazjum nr 3 spisało się na medal! Biedronki były zachwycone. Również miłe wspomnienie pozostawiły warsztaty rękodzielnicze zorganizowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2.Wspólne spotkanie na pewno pomoże rodzicom naszych wychowanków w podjęciu bardzo ważnej decyzji o wyborze szkoły podstawowej. Wizyta w zaprzyjaźnionej z przedszkolem placówce była realizowana w ramach akademickiego projektu "Szkoła nas woła". Dyrekcja Akademii Malucha wraz z najstarszymi wychowankami składa serdeczne podziękowania całej społeczności Gimnazjum nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 2, a w szczególności Pani Dyrektor Aleksandrze Kliś oraz jej gronu pedagogicznemu za wyjątkowe zaangażowanie i organizację dni otwartych dla przyszłych uczniów w murach gimnazjum. Było nam bardzo miło!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...