Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-03-2017

28.02.2017 r. w Akademii odbyło się ciekawe przedstawienie "Bajki o uprzejmym rycerzu". Grupa Pszczółek przygotowała dla swoich bliskich spektakl, w którym tematem przewodnim było codzienne, a zarazem niezwykłe zachowanie uprzejmości, jakże ważne w dzisiejszych czasach. :)

Mali Akademicy z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do tego wydarzenia. Pszczółki zaprosiły swoich rodziców, aby zaprezentować im zasady kulturalnego zachowania w formie zabawy i występów artystycznych. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się od przywitania miłych gości wesołą piosenką. Przedstawiono film zawierający mądre wypowiedzi Pszczółek pt. "Co to znaczy być uprzejmym?" Następnie grupa Akademików zainscenizowała "Bajkę o uprzejmym rycerzu", podczas której ujawnił się niejeden talent aktorski. :) Niespodzianką dla przybyłych gości było wręczenie ozdobnego słoiczka "Strażnika miłych słów", który stanowił swoiste przesłanie dzisiejszego rodzinnego spotkania w przedszkolu. Podarunek przygotowany przez Pszczółki ma od tej chwili chronić ich rodzinne domy przed niemiłymi dla uszu słówkami. Artystyczne przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach akademickiego projektu "Kultura i dobre wychowanie w Akademii Malucha na pierwszym planie".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...