Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-02-2017

03.02.2017 r. najstarsi Akademicy gościli w murach Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu. Nasi wychowankowie wraz z innymi przedszkolakami z sąsiednich placówek zostali zaproszeni na przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek".


Występ został przygotowany przez uczniów klas III i miał na celu integrację lubańskich przedszkolaków z uczniami podstawówki. Wspólne spotkanie na pewno pomoże rodzicom naszych wychowanków w podjęciu bardzo ważnej decyzji o wyborze szkoły podstawowej. Wizyta w zaprzyjaźnionej z przedszkolem placówce była realizowana w ramach akademickiego projektu "Szkoła nas woła".
Dyrekcja "Akademii Malucha" wraz z najstarszymi wychowankami składa serdeczne podziękowania całej społeczności szkoły, a w szczególności Pani Dyrektor Marzenie Tomczyk, Pani Agnieszce Nnoli oraz Pani Joannie Szkudlarek za zaproszenie na ciekawy występ i wspólną zabawę. Było nam bardzo miło. Z przyjemnością spotkaliśmy się z naszymi absolwentami. :) :)
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...