Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-01-2017

18 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbyło się Spotkanie Noworoczne rodzin Małych Akademików. Ten wyjątkowy dzień połączył magię Bożego Narodzenia ze Świętem Babci i Dziadka.

Cała społeczność Akademii Malucha z wielkim zaangażowaniem przygotowywała się do jednej z najważniejszych uroczystości, jaka miała miejsce w nowym 2017 roku. Dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków, aby podziękować im za ich miłość i wyrazić swoją wdzięczność poprzez występy artystyczne. W świąteczny nastrój wprowadził nas orszak zaprzęgu reniferków w asyście Św. Mikołaja i jego pomocników. Dwuletnie Żabeczki sprostały pierwszemu tak ważnemu wyzwaniu. Zacnego Gościa przywitały rozśpiewane Motylki. W bajeczny klimat wprowadziły nas urocze Jeżyki - tańczące gwiazdeczki. Na scenie powiało magią świąt. Dźwięki dzwonków, cymbałków i czarujący śpiew Pszczółek "sprowadził" choinkę. W jej blasku pojawiły się anioły - Biedronki, a wraz z nimi "anielski nastrój". W naszych sercach rozpalił się ogień miłości, ciepła, spełnienia i nadziei. Ten wyjątkowy występ skierowany był szczególnie dla Kochanych Babć i Drogich Dziadków, którzy obchodzą swoje święto 21 i 22 stycznia. Przy akompaniamencie Karola Jęczmionka ze sceny "popłynęło" chóralne 100 lat!!! Zachwyt widowni, łzy szczęścia, gratulacje i owacje na stojąco to wyraz szczególnego podziękowania oraz uznania dla dzieci i kadry naszego przedszkola. Dyrekcja Akademii Malucha składa serdeczne podziękowania wszystkim licznie przybyłym gościom, wychowankom oraz kadrze placówki za ten dzień bardzo ciepły, choć zimowy. Takie dni sprawiają, że czuje się najszczęśliwszym dyrektorem w Lubaniu; jest dumna, że ma najwspanialsze przedszkolaki w mieście, anielską kadrę, cudownych Rodziców, Dziadków, krewnych Małych Akademików, grono Przyjaciół tworzących jedną wielką Akademicką Rodzinę. :)
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...