Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-05-2014

Trzeba starać się być w czymś lepszym od innych, aby wyróżnić się z tłumu i mieć przez to ułatwiony start w dorosłe życie – przekonywał młodzież Paweł Lenar, kolejny przedsiębiorca zaproszony do Lubania przez Radę Gospodarczą na spotkaniu, które miało miejsce 26 maja br.

 

Paweł Lenar to wykładowca akademicki, autor pięciu książek, laureat prestiżowej nagrody dla najlepszego menedżera branży marketingu sieciowego w Polsce (PNSA). W Lubaniu spotkał się z uczniami szkół ponadgimnazjalnych w auli ZSP  im. A. Mickiewicza i z przedsiębiorcami oraz ludźmi zainteresowanymi biznesem w Motelu Łużyckim. W trakcie obu spotkań zaprezentowany został jeden z modeli biznesowych, bardzo popularny szczególnie wśród ludzi młodych – marketing sieciowy.

W swoich wystąpieniach Lenar zaprzeczył popularnym mitom na temat branży MLM. Tłumaczył, że nie jest to łatwy biznes i, aby osiągnąć sukces i satysfakcjonujące dochody, trzeba pracować równie ciężko jak w innych zawodach. Przestrzegał także, iż zdarzają się osoby, które roztaczają wizję szybkiego osiągnięcia dużych dochodów w krótkim czasie, bez większego wysiłku. Przekonywał, że sukces w biznesie MLM można osiągnąć tylko systematyczną pracą.


- Celem obu spotkań z Pawłem Lenarem było zachęcenie do działania i pobudzenie własnej aktywności. To ważne szczególnie wśród ludzi młodych, których należy uświadamiać, że aby osiągnąć sukces trzeba pamiętać, aby wymagać przede wszystkim od siebie, stawiać sobie cele i dążyć do ich realizacjimówi Paweł Majewicz, Przewodniczący Rady Gospodarczej Miasta Lubań. - Było to już trzecie spotkanie ze znanym przedsiębiorcą w Lubaniu. Wcześniej gościliśmy znanego z mediów ogólnopolskich ekonomistę Marka Zubera oraz rektora szkoły Asbiro Kamila Cebulskiego. Obecnym na spotkaniach mieszkańcom miasta i regionu oraz uczniom - dla których organizujemy osobne spotkania - taka inicjatywa się podoba. Planujemy kolejne takie wydarzenia, każde będzie wnosiło nową perspektywę.

ŁCR 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...