Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-10-2013

4 października 2013 roku w piątek rozpoczęła się nasza przygoda z XV jubileuszowym rajdem „Karkonosze 2013”. W imprezie wzięło udział 13 uczniów i dwóch opiekunów lubańskiej „Jedynki” oraz 330 innych uczestników .
W Szklarskiej Porębie przywitał na przewodnik. Przypomniał nam trasę wędrówki oraz zasady obowiązujące na górskich szlakach.

 


Podczas dwudniowej wędrówki próbowaliśmy „oswoić” dinozaura, zaprzyjaźnić się z Liczyrzepą, wdrapać się nie tylko na szczyty, ale i na obiekty (!). Ukradliśmy skarb Walończykom, niestety, niektórzy zostali złapani i zakuci w kajdany. W kopalni pirytu nie daliśmy się nabrać na złoto głupców. Udało nam się rozkołysać Chybotka. Zbieraliśmy też patyki, grzyby, kamienie, narzekaliśmy oraz …podziwialiśmy cudne widoki. Zjedliśmy dziesiątki chińskich zupek oraz tony słodyczy.
W sobotę wzięliśmy udział w konkursie krajoznawczym i zajęliśmy II miejsce. Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi.

ASC
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...