Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-09-2013

20 września 2013r. był szczególnym dniem w naszej szkole. Upłynął pod hasłem „Sprzątanie Świata – pożegnanie lata”.

Tego dnia szkolne sale zamieniliśmy na pracownie plastyczne. Od rana tworzyliśmy w grupach plakaty, pomoce dydaktyczne i formy przestrzenne związane tematycznie z rozpoczynająca się jesienią. Gdy wybiła godzina 10.00. Wszyscy „uzbrojeni” w rękawice i worki, rozeszliśmy się na wyznaczone wcześniej trasy. Uczestniczyliśmy w akcji „Sprzątanie Świata”. Przy tej okazji utrwaliliśmy w praktyce wiedzę na temat segregacji odpadów.

Gdy cała okolica lśniła czystością, nadszedł czas na aktywny wypoczynek. Na naszych boiskach szkolnych czekały na nas sportowo – rekreacyjne zajęcia przygotowane przez nauczycieli i uczniów Samorządu Uczniowskiego. Mogliśmy tworzyć żywe obrazy, tańczyć i pląsać przy muzyce, malować twarze, uczestniczyć w grach i zabawach sportowych. Żeby nikomu nie zabrakło sił – czekała na wszystkich gorąca grochówka. Dzień upłyną pod znakiem aktywnego i zdrowego wypoczynku. Szkoda, że tak szybko się skończył.

Tym miłym akcentem pożegnaliśmy lato z utęsknieniem czekając na Złotą Polską Jesień.

BK
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...