Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
31-05-2013

W ubiegły piątek na boisku sportowym ul. Lwówecka w Lubaniu odbył się III Turniej Piłki Nożnej Funkcjonariuszy Publicznych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu. W turnieju wzięło udział 8 drużyn reprezentujących służby mundurowe.

24 maja br. roku do sportowej rywalizacji o cenne trofeum stanęło osiem drużyn reprezentujących Zakład Karny w Zarębie, Areszt Śledczy w Lubaniu, Komendę Powiatową Policji w Lubaniu, Komendę Powiatową Policji ze Złotoryi, Komendę Powiatową Policji z Polkowic, Komendę Powiatową Policji ze Zgorzelca, Komendę Miejską Policji z Jeleniej Góry, Komendę Powiatową Policji w Jaworze.

Kilkanaście rozegranych meczy w systemie każdy z każdy oraz duchu walki fair play pozwoliło na wyłonienie zwycięzcy. Pierwsze miejsce i puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu wywalczył zespół reprezentujący Zakładu Karny w Zarębie. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji z Polkowic. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji ze Złotoryi.

Miano najlepszej zawodniczki przypadło Ewie Haber-Czerskiej- reprezentantowi KPP Lubań. Natomiast najlepszym bramkarzem okazał się policjant z KPP w Lubań Roman Czekaj.


Najlepszym drużynom i zawodnikom wręczono puchary i medale.

mł.asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Fot. ŁCR i KPP Lubań

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...