Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-04-2013

Saksońska Fundacja Krajowa ds. Przyrody i Środowiska Naturalnego - LaNU (Drezno / Niemcy; www.lanu.de), we współpracy ze Stowarzyszeniem Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań; www.pogranicze-csb.home.pl), ma przyjemność zaprosić do udziału w polsko-niemieckim szkoleniu „Praca w zespole i kierownictwo“, organizowanym w ramach projektu „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku - projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej“ w dn. 18-19 kwietnia 2013 w Seifhennersdorf / Niemcy (ok. 20 km od Zittau).

To specjalistyczne szkolenie jest skierowane wyłącznie do edukatorów ekologicznych z Saksonii i z Dolnego Śląska (w szczególności powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki, jeleniogórski i miasto na prawach powiatu Jelenia Góra). Do udziału zapraszamy w szczególności przedstawicieli centrów edukacyjnych, nadleśnictw, parków narodowych i krajobrazowych, stowarzyszeń / fundacji oraz innych placówek edukacyjnych, zajmujących się edukacją ekologiczną.

Szkolenie poza pozyskaniem wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy w zespole / kierowania zespołem dodatkowo umożliwia osobom z Dolnego Śląska nawiązanie kontaktów z edukatorami ekologicznymi z Saksonii. Szczegółowy program przesyłamy w załączeniu.

Informacje organizacyjne:

  • Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.
  • Organizatorzy zapewniają także bezpłatny nocleg i wyżywienie.
  • Spotkanie będzie prowadzone w j. niemieckim z tłumaczeniem symultanicznym na j. polski.
  • Termin zgłoszeń upływa 10.04.2013.
  • Szkolenie jest elementem projektu „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku“ – projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia – Polska 2007 – 2013.

W załączeniu:

  • Formularz
  • Program

IW

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...