Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
07-03-2013

Punkt Informacyjno-Kontaktowy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 w Lubaniu we współpracy z Gminą Leśna zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w konsultacjach indywidualnych w ramach Mobilnego Punktu Informacji.

Indywidualne konsultacje wyjazdowe w ramach Mobilnego Punktu Informacji w Leśnej prowadzone przez konsultantów Punktu Informacyjno-Kontaktowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnoślaskiego w Lubaniu odbędą się w dniu 14.03.2013r w godzinach od 12.00 do 14.00 w siedzibie Ośrodka Kultury i Sportu w Leśnej przy ul. Świerczewskiego 5a.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje podane przez Punkt Informacyjny nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...