Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-12-2012

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Uroczystość mikołajowa w naszym przedszkolu rozpoczęła się już od rana. Wszystkich wchodzących do przedszkola dzieci i rodziców witały cukierkami przebrane Śnieżynki - uczennice Gimnazjum Nr 1 w Lubaniu.

Po śniadaniu rozpoczęło się spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami. Wiersze, piosenki, zagadki oraz wspólne tańce z gośćmi wprowadziły świetny nastrój zabawy. Mikołaj zagościł we wszystkich grupach przynosząc worek z paczkami, dokładnie słuchał dzieci i pytał o ich zachowanie.Uczniowie z Gimnazjum Nr 1 pomogli nam uświetnić ten dzień.

Także dziś gościliśmy uczniów i wychowawczynię klasy I ze SP Nr 1 w Lubaniu - w większość z nich to nasi absolwenci. Spotkanie było bardzo miłe, dzieci złożyły nam życzenia świąteczne, sprawdziły, czy w przedszkolu toczy się przedszkolne życie, pobawiły sie z nami i ruszyły dalej.Grupa II - dzieci 4-5 letnie wybrały się do centrum miasta , aby tam zobaczyć jak świętuje Gimnazjum Nr 3. Na koniec dnia przedszkolaków spotkała jeszcze jedna miła niespodzianka. Z Mikołajkowymi życzeniami i workami słodyczy do przedszkola dotarli Burmistrz Miasta - p. Arkadiusz Słowiński oraz Zastępca Burmistrza - p. Mariusz Tomiczek.

                                                                                                                                                                                       

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...