Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-10-2012

Teatr „OkulAr” działający przy Miejskim Domu Kultury w Lubaniu pod kierunkiem p. Anety Ćwieluch - reżysera teatralnego, wziął udział w trzydniowym Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Teatrów Dorosłych „Trybuna Teatru” w Piotrkowie Trybunalskim. Niedziela 30 września 2012r. okazała się dla lubańskiego teatru niezwykle pomyślna. Jury festiwalu wyłoniło dwóch głównych zwycięzców. Nagrodę ufundowaną przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymał równorzędnie teatr OkulAr z Lubania za ciekawą adaptację literacką oraz świeżość propozycji aktorskiej w spektaklu pt.: „Dziewczyny do wzięcia” oraz Teatr Nikola z Krakowa za przedstawienie „Uśmiech kobiety”.

To niezwykłe uznanie, prestiż i sukces jest dumą nie tylko dla aktorów, reżysera, ale również dla nas - mieszkańców Lubania.
Gratulacje!

więcej...

Serdecznie zapraszamy na nagrodzone przedstawienie do Miejskiego Domu Kultury 26 października 2012r. o godz. 19:00. Wstęp wolny!


 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...