Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-10-2012

30 września 2012r. odbyła się szósta edycja „Dnia Piłkarza”. Impreza skierowana była do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Program „Dnia Piłkarza” obejmował ogródki rekreacyjno – sportowe dla dzieci z pierwszej i drugiej klasy szkół podstawowych. W ramach ogródków zorganizowano szereg konkurencji, m.in. strzały do małej bramki, zbijanie kręgli, rzuty ringo, rzuty do kosza, bieg slalomem z przejściem przez szarfę, rzuty woreczkami oraz strzały na dużą bramkę. Dla starszych uczniów szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych zorganizowane były rozgrywki piłkarskie na małych boiskach. Drużyny składały się z dwóch zawodników, a mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Kolejnym punktem programu były rozgrywki rodzinne: rodzic + syn lub córka.
Po zakończeniu wszystkich rozgrywek i konkurencji wręczone zostały dla trzech najlepszych zespołów i zawodników medale.

Głównym organizatorem „Dnia Piłkarza” był Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skorpiony” Lubań oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu. W organizację imprezy włączyli się również rodzice.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...