Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-11-2020

Uprzejmie informujemy mieszkańców Lubania, że w trosce o jakość dostarczanej wody planujemy płukanie sieci wodociągowej obejmujące następujące ulice:

Starolubańska, Zawidowska, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Mieszka II, Bolesława Chrobrego, Górnicza, Władysława Łokietka, Kazimierza Odnowiciela, Bolesława Śmiałego, Władysława Hermana, Bolesława Krzywoustego, Królowej Jadwigi, Reja, Kochanowskiego, Esperantystów.

Płukanie sieci wodociągowej będzie miało miejsce w dniu 05/06.11.2020  r. w godzinach nocnych  tj. od godz. 23:00 do godz. 04:00.

W związku z powyższym uprasza się o ograniczenie korzystania z poboru wody w wymienionych godzinach z uwagi na możliwość wystąpienia wody o podwyższonej mętności na terenie miasta Lubania.

Płukanie sieci odbywać się będzie w godzinach nocnych jednak skutki tych działań mogą być odczuwalne również w ciągu dnia.

Za wynikłe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...